Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Kaszuby, czy ktoś wie ? :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kaszuby, czy ktoś wie ? :)

Megi 18:22, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Pani i Panowie

czy ktoś z Kaszub, albo z okolic, albo bywający w tamtych stronach byłby w stanie pomóc w znalezieniu miejsca.

Otóż we wrześniu mamy z mężem 10-tą rocznicę ślubu, w zeszłym roku spędziliśmy prześwietne 4 dni w okolicach Wieżycy w przemiłym pensjonacie razem z rodzinką. I tak sobie wymyśliłam, że w tym roku chciałabym zaprosić najbliższą rodzinę właśnie na taki dłuższy weekend na Kaszubach żeby świętować nasze dziesięciolecie, ale już nie w to samo miejsce, może już nie na sztampowe zwiedzanie Szymbarku, może gdzieś indziej

Niestety przeglądając internet mam kompletny mętlik w głowie, im więcej szukam, tym mniej wiem, a marzy mi się fajny pensjonat/agro z domową kuchnią, miejscowymi specjałami, fajnymi gospodarzami (wiem, wiem IDEAŁ raczej na uboczu, gdzie i pospacerować z psami można, pohasać po lasach, łąkach, zboczach. Najważniejsza fajna baza a mimo poszukiwań nie znalazłam NIC

Miejsc do spania jest sporo, ale ja potrzebuję z dobrym jedzeniem i gospodarzami z prawdziwego zdarzenia, a tego przez internet się niestety nie sprawdzi.

Gdyby ktoś znał, wiedział ... będę wdzięczna.
____________________
Moniika 18:44, 31 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
http://urzykowscy.agroturystyka.pl/ zobacz to byłam tam, moi rodzice robili tam swoje 30 lecie ślubu, ładny duży teren i ogrod , mili serdecznie ludzie , dość blisko do morza ale nie za blisko. Jedzenie bardzo dobre szczególnie na te ceny.
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Megi 18:51, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Moniko dziękuję, będę zaraz oglądać

Chociaż myślałam raczej o centralnej części Kaszub, bo we wrześniu to jeszcze nad morzem ludzie mogą być. Jak dzwoniłam to ciężko było znaleźć coś dla 13 osób w jednym miejscu na 3-4 dni

Poza tym muszą akceptować zwierzęta, bo razem z nami przyjadą 2 psy.

____________________
Moniika 22:11, 31 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
jakby mi wpadło coś innego do głowy to dam znać .
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Megi 23:25, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Dzięki Moniko, może ktoś ze znajomych trójmiejskich był w fajnym miejscu do polecenia ?
Każdy namiar się liczy, chętnie sprawdzę.
Właśnie skończyłam przeszukiwanie netu na dzisiaj, napisałam do ponad 20 różnych miejsc, wybranych chyba spośród setki. Może się uda wiara mnie nadal nie opuszcza
____________________
Joku 20:16, 02 sie 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Zobacz Agroturystyka Gabrysin w Przyrowiu. Malutka miejscowość na Kaszubach w gminie Stężyca. Nie mogę powiedzieć nic o jakości usług bo nie znam, ale na pewno przepiękne krajobrazy i Jezioro Raduńskie w pobliżu. Z miejscowości godnych zainteresowania polecam Chmielno, Gowidlino, Łapalice ( w pobliskim Garczu pięknie połozona szkółka roślin, wybór olbrzymi, właściciel należy do Zw. Szkółkarzy Polskich). Jak coś sobie przypomnę to napiszę. Mogę służyć pomocą przy poszukiwaniach.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 20:24, 02 sie 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Sprawdź jeszcze Dworek na Błotach w miejscowości Załakowo. Krajobrazowo chyba tak sobie, ale poziom zdecydowanie wyższy. Wiem że bywała tam Gaby3003 z forum.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Megi 17:49, 03 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Joku, Kochana, dziękuję za wszystkie namiary, piszę i dzwonię, w poniedziałek ostatecznie muszę się zdecydować, bo to dla mnie ważna uroczystość tylko jak tu się zdecydować, kiedy miejsca przeróżne, jedno ładniejsze od drugiego.
____________________
daniela 11:15, 05 sie 2014

Dołączył: 18 kwi 2014
Posty: 6
Z chęcią wybrałabym się kiedyś na Kaszuby
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies