Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe początki Ankie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe początki Ankie

Ankie83 21:48, 08 sie 2012

Dołączył: 12 sie 2011
Posty: 23
Ania napisał(a)
Jestem z rewizytą, widzę Aniu , że Ty masz ogromne pole do popisu . Ja też mam glinę i to jaką więc częściowo podłoże wymieniliśmy dosypując ok 15 cm ziemi ogrodniczej ale ja mam tylko 1000m ogrodu, więc to jest zasadnicza różnica Natomiast, żeby dobrze rosło kopię większe dołki i wsypuję ziemię ogrodową, tak też robiła u mnie Danusia, więc to dobry sposób na glinę. Thuje szmaragdy też mam, rosną szybko i są praktycznie bezproblemowe.

Bardzo miłe odwiedziny
Z tytłu przy tarasie, gdzie teren będzie dopiero zagospodarowywany też wymienię ziemię. Inaczej chyba się nie da. Przy następnych nasadzeniach również będę kopać większe dołki i sypać ziemi ogrodowej - dziękuje za radę A teraz pędzę podziwiać Twój ogród, bo nowe zdjęcia widziałam w powiadomieniu.
____________________
Ogrodowe początki Ankie
iza_1611 18:04, 01 lis 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Puk puk dawno nie zaglądałaś....masz coś nowego na rabacie?
Może nowa fotka z "trawkami" pod małą warstwą śniegu?
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Ankie83 19:37, 01 sie 2013

Dołączył: 12 sie 2011
Posty: 23
Witam, proszę o pomoc na moich różach pojawlink textiły się żółte i brązowe plamy... czy to będzie grzyb? czym to spryskac ?
____________________
Ogrodowe początki Ankie
kaisog1 21:02, 01 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Wygląda to na czarną plamistość. W ogrodniczych jest dużo preparatów na ta chorobę, nie będzie problemu z ich kupieniem.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Ankie83 13:28, 02 sie 2013

Dołączył: 12 sie 2011
Posty: 23
Dziękuję kaisog1 za podpowiedź, preparat kupiony, wieczorem będzie pryskanie. Pozdrawiam
____________________
Ogrodowe początki Ankie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies