Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Pyszny sernik kremowy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pyszny sernik kremowy.

Domi 21:06, 06 sty 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Wieloszka napisał(a)
Mam ochotę wypróbować ten przepis, bo wszystkie moje serniki rosną pięknie, aż wychodzą z blachy a potem.... masakrycznie opadają A jakich konkretnie herbatników używacie?
Domi - brzoskwinie dajesz na spód, czy na wierzch, w większych kawałkach, czy pokrojone drobno?

Brzoskwinie kroję na cienkie plasterki, żeby można je było łatwo dzielić widelczykiem do ciasta i daję je na ser na wierzch, a na to jeszcze wykładam ubite z cukrem pudrem białka( 20 minut przed końcem pieczenia).
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
monteverde 21:33, 06 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Piszesz, że nie otwierasz piekarnika, a zaraz piszesz, że dajesz pianę z bialek 20 minut przed końcem pieczenia?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 21:35, 06 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
adka napisał(a)
Wyszedł perfekcyjnie .






Zobaczcie jaki wysoki, spędziłam kilka lat do znalezienia idealnego przepisu na kremowy serniczek i jestem z niego bardzo dumna.


Adka a ty dajesz te bialka przed końcem czy do sernika dodajesz przed pieczeniem?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
adka 11:53, 07 sty 2013


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185
Ja nie daję białek kompletnie i nie otwieram piekarnika.Jeśli chcę dodać bezę to niestety trzeba ale to nie będzie już to samo.Zdecydowanie wolę później udekorować bitą śmietaną.Pozdrawiam.
____________________
Adrianna
JulkAd 18:06, 11 sty 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Naczytałam się, naoglądałam, obśliniłam klawiaturę...nic tylko trzeba upiec...Adka dwa pytania, na zdjęciu masz wyłożoną formę na spodzie i po bokach...nie odpadają te herbatniki z boków?, no i wielkość formy, dla mnie ważne
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
adka 23:07, 12 sty 2013


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185
Witaj ,herbatniki nie odpadają jeśli nasmaruję blachę masłem lub margaryną ,średnica mojej tortownicy 27cm,pozdrawiam.adka
____________________
Adrianna
JulkAd 11:51, 13 sty 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
adka napisał(a)
Witaj ,herbatniki nie odpadają jeśli nasmaruję blachę masłem lub margaryną ,średnica mojej tortownicy 27cm,pozdrawiam.adka


Dzięki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Domi 20:53, 04 lut 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
monteverde napisał(a)
Piszesz, że nie otwierasz piekarnika, a zaraz piszesz, że dajesz pianę z bialek 20 minut przed końcem pieczenia?


Ja napisałam, że dodałam pianę przed końcem pieczenia, a adka pisała, że nie otwiera piekarnika Dwa różne piekarniki, więc się wszystko zgadza
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Jewka 22:52, 27 mar 2013


Dołączył: 03 lut 2011
Posty: 213
"Budynie delikatnie mieszam z kremówką i dodaje do masy."
Z kremówką bez ubijania, czy z ubitą.
____________________
Ewa - Mały eden Ewy
iwona 10:46, 28 mar 2013

Dołączył: 31 sie 2012
Posty: 8
no wlasnie co z tą kremowką.????a jeszcze pytanie do Domi .Jak dodajesz te ubite bialka ,to sernik wychdzi tez wyrosnięty? z góry dziękuję za odpowiedz!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies