Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zimozielony ogród przy białym domu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zimozielony ogród przy białym domu

mira 06:48, 24 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Witaj Mati na Ogrodowisku !
masz cudownie założony wątek i mam nadzieję, że będziesz kontynuował póki co Danusia
tworzy i ogród i fantastyczną pamiatkę z powstawania ogrodu z którego będzie Wam trudno wyjść

Danusiu ach te zakupy ... te taczki pełne wesołych kulek - weszłam na ogrodowisko tylko na maleńką chwilunię ... szkoda gadać
za to jestem po wchłonięciu cudnego serialu i dziekuję
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
zbigniew_gazda 07:27, 24 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11126
Skowronek się załapał dziś z rana na drugi odcinek. Bardzo mnie interesuje - jak Danusia obsadzi skarpy obok tarasu. Czekam na dalszy ciąg tej pięknej realizacji.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Monic 07:33, 24 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Wspaniała fotorelacja!! Zazdroszczę też tak wspaniale zaopatrzonego centrum ogrodniczego. No i miłorząb Mariken... cudny okaz Chodzi za mną to drzewko od dawna.
____________________
mój ogród Monika
Lena 07:34, 24 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Super relacja-jak zawsze

A ja im dłużej oglądam te szkółki to mnie .. trafia bo u mnie posucha straszna...Liczę na Pisarzowice
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
baraga1904 07:47, 24 sie 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...zamiast kawy o poranku....relacja z nowej realizacji...
...witam Danusię i Ogrodowiczan...
...czekam na kolejny odcinek z wypiekami na twarzy...
sylllwia 07:54, 24 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Kolejny odcinek zobaczyłam z opóźnieniem, czyli rano i już jestem ciekawa następnego, bo zapowiada się ciekawie. Intryuje mnie czemu Danusia wybrała takie kolory - róż i fiolecik - ale dzisiaj się dowiem
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
iwonaz 08:06, 24 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Piękny dom, cieszą takie realizacje gdzie wszystko jest robione z wielkim rozmachem ...nie ma ogrodu...pstryk...jest ogród!
Właścicielom gratuluję synka...to jeszcze dziecko, ale z oczu bije dojrzałość i inteligencja...rośnie z niego fajny człowiek...
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
romka 08:25, 24 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
tak się zaoglądałam że zaraz do pracy się spóźnię
wizyta w szkółce dech zapiera.... ten ogród to będzie raj.... ja to bym chyba przestała do pracy chodzić
ech..... nie potrzebujecie tam jakiegoś pomocnika? będę Wam kanapki robić, taczki prowadzać, woreczki nosić....
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Sonka 08:35, 24 sie 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
Gardenarium napisał(a)
Dzisiejsze poszukiwania zakończyły się sukcesem, są świerki i tuje Aureospicata. A to jest fotka - mój faworyt dnia




chciał się chłopak "przejechać", to jedzie,
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
TheMagda 09:08, 24 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Gardenarium napisał(a)



Patrzę na tę fotę i sobie myślę???
Co??? Danusia ma nawet PALETĘ szczepioną na pniu ???


Gardenarium napisał(a)






A nieeee, takich cudów nie ma to tylko technika
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies