Gdzie jesteś » Forum » Powitania » witam wszystkich forumowiczów :)

Pokaż wątki Pokaż posty

witam wszystkich forumowiczów :)

finezja 10:17, 24 sie 2012

Dołączył: 25 kwi 2012
Posty: 6
witam serdecznie
na imię mam Bożena ... mój "ogródek" znalazł sobie miejsce w niewielkiej miejscowości Brodnica ... położonej wśród jezior i lasów ... w woj. kuj.pomorskim
wpisałam cudzysłów ... ponieważ na tę chwilę trudno nazwać mój ogródek - ogródkiem
podglądając wasze przepiękne ogrody zrozumiałam ... że w moim ogrodzie panuje niesmowity bałagan ... i harmider ...
nie wiem ... jak mam to teraz wszystko przywrócić do porządku ...
dlatego na razie nie wstawiam zdjęć ... bo wstydzę się tego chaosu ...
oglądając tak cudowne wasze ogrody nabawiłam się kompleksów
poza tym ... żeby "posprzątać" swój ogród .. potrzeba pewnych nakładów finansowych ... i tutaj ... klops ... ale wierzę ... że może kiedyś mi się to uda ... i wtedy odważę się na pochwalenie swoim ogrodem
a póki co ... nadal bedę do was zaglądała ... podziwiała ... i uczyła się ... bo bardzo dobrze czuję się w waszym towarzystwie
podoba mi się przemiła atmosfera jaka tutaj panuje ... podoba mi się wasza serdeczność ... a przede szystkim podoba mi się ... szczera ... wzajemna pomoc w doradztwie

ślę wszystkim ciepłe uściski
____________________
diabelek1104 11:26, 24 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 40
Witaj Bożenko. Mam na imię Danka. Kilka dni temu zalogowałam się TU. Czytam, oglądam, podziwiam oraz planuję. Też zaczynam swoją przygodę z ogródkiem- jest mały, trudno planować cokolwiek, ale jestem dobrej myśli. Mimo braku funduszy sądzę, że kiedyś to miejsce nabierze wyglądu i będzie wygladalo ładnie. Małymi kroczkami obie upiększymy nasz kawałek ziemi. Mozemy wzajemnie sobie pomagać tu na forum i wzajemnie sie wspierać. oto moje miejsce na ziemi... Na tej fotografi widać moje pierwsze kroki w planowaniu ogródeczka .Pozdrawiam.
____________________
"To prawda, że żadne drzewa nie sięgną nieba, ale za bardzo się staramy, żeby ich w ogóle nie było. "
finezja 11:39, 24 sie 2012

Dołączył: 25 kwi 2012
Posty: 6
dziękuję Danusiu ... ufff ... już mi lżej
____________________
Gardenarium 15:47, 24 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bożenko, ja też Cię witam i pozdrawiam. Pokaż cokolwiek nie kłopocz się, że chaos, każdy miał kiedyś chaos
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Graszka 16:38, 28 paź 2012

Dołączył: 02 paź 2012
Posty: 62
Finezja i ja Ciebie witam. Chaos powiadasz, to ty nie widziałaś mojego ugoru. Czekam z utęsknieniem na wiosnę a teraz podglądam i podziwiam ogrody innych
____________________
Pod starą jabłonią
Mirka 16:49, 28 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Mazowsze wita
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bogumila 21:16, 28 paź 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Pozdrowienia znad morza...niedaleko są moje rodzinne strony...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies