Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012

Gardenarium 09:05, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W sumie to 9 ogrodów , bo u Kasi chyba nikt nie zrobił zdjęć. Kondzio podobno ma kilka, ale jak wróci to dopiero wklei.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ania 10:24, 02 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Danusiu dziękuję Ci za możliwość obejrzenia Twojego ogrodu. Wydawało mnie się, że znam go na wskroś ze zdjęć , ale na żywo to dopiero robi wrażenie. Słuchajcie ogród robi niesamowite wrażenie, właśnie na żywo, magia luster jest nie do opowiedzenia żadnymi słowami, ściany wodne tworzą klimat sprzyjający odpoczynkowi, szum wody jest słyszalny w całym ogrodzie. Każda jedna roślina jest jak z katalogu , trawy nadają niesamowity efekt lekkości, kulki są jak cyrklem narysowane. Gościnność gospodyni i ciepła osobowość przyciąga tłumy. Jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkiego co stworzyłaś Danusiu. I to co czuję powiem krótko dziękuję Ci że jesteś Danusiu.
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Madzenka 12:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wow!
Pięknie (to już mnie w ogóle nie dziwi), sympatycznie (rownież nic nowego) ale dziki ogród Danusi to już odkrycie roku. I odkrycie to zdjęcia Weroniki
buziaki baaardzo miło się Was i Wasze ogrody oglądalo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kondzio 15:41, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
waska napisał(a)
Ten ogród był na końcu ? Hmm ciekawe jak to jest tam być


Było cudownie, ogród Danusi ma taką aurę i taki urok nie do skopiowania, miałem takie szczescie zobaczyć ogród różnych porach dnia i wrażenia myślę, że ten ogród będę pamiętał do końca mojego życia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Przetacznik 16:48, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Cieszę się, że zobaczyłam ogród Danusi z bliska - z racji podwieczornego, deszczowego światła ogród wydał mi się nasycony ciemnymi zieleniami, tajemniczy, jest drobiazgowo zagospodarowany w każdej wolnej przestrzeni, bardzo ciekawy i widowiskowy. Jeszcze kilka ostatnich zdjęć wyszperałam... A nieśmiało spytam zawartość pakuneczka spodobała się Danusiu? Dziękuję za wspólne zwiedzanie - moc wrażeń i obrazów w głowie..













____________________
Gardenarium 17:07, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzięki wszystkim i ciągle mam jeszcze nadzieję, że ktoś wklei zdjęcia, bo ja szykowałam gołąbki i zaniedbałam mocno fotografowanie

Kondziu, znaczy, że już dojechałeś. Pozdrowienia i podziękowania za miłe słowa pod adresem zarówno moim jak i naszego ogrodu.


Róża "Geoff Hamilton" kupiona dziś przez Konrada




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:09, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Weroniko dziękuję, dziś dopiero rozpakowałam jak Gość pojechał. Masz talent, rozumiem, że Twoje dzieło ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:15, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Znalazłam jeszcze fotki z naszego "przyjęcia", wszyscy mnie odwiedzili, niektórzy na krótko, ale dziękuję, że byliście w bukszpanowym.









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W naszym ogrodzie spotkanie trwało do południa następnego dnia
Oto poranna, niedzielna kawka na tarasie, mieliśmy nawet jeszcze jednego Gościa










____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dołączyła Wiesia





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies