Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały mój świat - zielona dolinka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały mój świat - zielona dolinka

Kondzio 21:50, 13 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ale pieknie ale jak tu pobedziesz to sie duzo jeszcze zmieni witam cie na ogrodowisku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sani 20:45, 14 gru 2012


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Nam nadzieję, wiele się od Was nauczyć i odświeżyć mój ogród.
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Sani 09:44, 23 mar 2013


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Witajcie, nie wiem jak Wy ale ja pomimo mojej miłości do nart, czekam z utęsknieniem na wiosnę i już była..... Odkryłam różę pienną (nową) z kopca ziemnego, opryskałam ją, ponieważ poprzedniej zimy róża ( poprzedniczka) nie umarzła, a nie wytrzymała wiosennego natarcia patogenów- za szybko rozwinęła pąki w zaciepłym okryciu.

Nawet dziewczyny ucieszyły się z pogody i postanowiły otworzyć sezon wiosenny z przytupem. A tu nagle...

Musiałam różę okryć ponownie- już nieco lżej- mam nadzieję, że tym razem nie przemarznie.
Sarny, nasze ogródkowe szkodniki, wesoło sobie podjadają nasze borówki i sosenki.

Na razie znowu mamy zimę - dziś posadzę sałatkę w szklarni- aż się prosi o wysadzenie- w domu jest jej za ciepło. Natomiast jutro znów pojedziemy na narty - bo pod domem nikomu nie chce się wychodzić na nartach pod górkę ( wolą wyciągi -jest fajniej w towarzystwie).
Pod domem uprawiamy inną dyscyplinę sportu


Życzę dużo słońca czekającym jak ja na wiosnę
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
ruda 11:54, 01 maj 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
Sani jestem zachwycona twoim ogrodem, przepięknie położony. Super!!!
Mielec jest niedaleko Dębicy, gdzie zaopatrujesz się w rośliny? Masz może namiary na fajną szkółkę?
Pozdrawiam Marta
____________________
Ogród Rudej pod lasem
Sani 22:38, 22 maj 2013


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Witaj Ruda,

miło mi, że odwiedziłaś mój ogród, czasem roślinki kupuję w okolicy- głównie azalie i rododendrony. Większość roślin rozmożyłam sama - z okazów, które miałam w domu rodzinnym.
Tak ogród wygląda po przyjściu wiosny: g]






____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Sani 18:56, 04 cze 2013


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Kilka fotek z różanecznikami- ku pamięci- niestety już przekwitają.





Mam zamiar przyciąć mocno iglaki pomiędzy starszymi różanecznikami aby miały więcej miejsca na piękne kwiaty w przyszłym roku. Mam nadzieję, że dobrze to zniosą.



Poniżej nieformowany żywopłot wielogatunkowy - krzewuszka w oczekiwaniu na cięcie.




Klon palmowy też potrzebuje przycięcia- czy ktoś ma doświadczenie z przycinaniem klonów? Chcę żeby został taki mały.


____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Slawko 22:59, 30 lip 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Sani napisał(a)




Witam Świetna ta rabatka pod tymi oknami Taka wręcz naturalistyczna, co bardzo lubię Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Kondzio 23:03, 30 lip 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
super rabata chcem jeszcze hi hi hi I zdjęcia super hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
dora75 20:53, 31 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Witam. Mnie też zauroczyła rabata pod oknem. Piękny ogród.
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
Sani 19:58, 18 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Witajcie, nawet nie wiedziałam, że takich miłych gości miałam.
Zaglądajcie do mnie serdecznie zapraszam.
Jak tylko poprawi się pogoda to zrobię kilka zdjęć wrzosów, terez pięknie kwitną.

Przesyłam pozdrowienia dla Gości.
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies