Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały mój świat - zielona dolinka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały mój świat - zielona dolinka

Sani 22:37, 06 wrz 2012


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Witam serdecznie Ogrodowisko i jego Sympatyków.

Po prawie rocznym odwiedzaniu Ogrodowiska, zaglądania na forum, wczytywania się w wątki mające po kilkaset stron, tak bez Waszego zaproszenia i pozwolenia, zdobyłam się na odwagę i postanowiłam zaprosić Was do mojego ogrodu. Powstaje już od 9 lat i ciągle jest coś go zrobienia.
Zapraszam




____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Sebek 23:07, 06 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj serdecznie Czekamy na więcej zdjęć - na razie ogród wygląda obiecująco - piękny masz trawnik
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 07:32, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ja też witam i podziwiam Twoją rabatę pod oknem. Jest taka...hmmm zamaszysta bym powiedziała i poczochrana tym dereniem Lubię wrzosowiska. Pochwałą dla trawnika.

Czekamy na więcej odsłon Twojego pięknego ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Borbetka 07:34, 07 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
No i proszę jaki piękny placyk pod basen ... a tak kiedyś szukałam pomysłu.
____________________
borówcowy wizytowka
Gardenarium 07:35, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Na tym placyku kiedyś można postawić ładne meble z okrągłym stolikiem, oczywiście jak się znudzi basen.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sani 08:44, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Dziękuję za miłe przywitanie,

Placyk pod basen jest wymyślony również jako miejsce odpoczynu o zachodzie słońca, ( tam słońce mamy najdłużej reszta jest zacieniona od godziny 17 z powodu ukształtowania naszej doliny ). Basen właśnie złożyliśmy, jutro dodam zdjęcia bez basenu.
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Sani 21:20, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Oto kilka kolejnych zdjęć, podjazd i prawą stronę ogrodu zrobiliśmy w zeszłym roku.
Wrzosy dosadziłam po wytyczeniu ścieżki.


____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Sani 21:57, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Nasz ogród jest również ogrodem użytkowym oraz schronieniem dla zwierząt. Niektóre z nich sprawiają sporo kłopotów.
To mieszkaniec naszego skalniaka.

W sadzie owocowym widać działalność dzików, pojawiają się co jakiś czas, nasz dolina to polana w niedużym lesie.Sarny również przychodzą i uwielbiają podjadać borówki amerykańskie( nłode przyrosty)
Oto kolejni użytkownicy naszego ogrodu
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
pagap 17:31, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
witaj masz bardzo ładny ogród, roślinki się porozrastały, a te wrzosy przepiękne szkoda, że ja nie mam do nich ręki, pozdrawiam i zapraszam do siebie na spacer
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Sani 12:27, 09 wrz 2012


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Wrzosy mam dopiero od zeszłego roku ale jak narazie to pierwszą zimę zniosły dzielnie i teraz pięknie kwitną.
Poniżej obiecane zdjęcie placyku bez basenu. Zdjęcia nie są najlepsze, ponieważ robiłam je w czasie deszczu.




Szukając pomysłu na zadaszenie tarasu trafiłam do Ogrodowiska, na jedno z forów. To dzięki Wam mam taki fajny taras. Teraz muszę rozejrzeć się za nowymi meblami na taras.


To najnowsza prawa srona ogrodu, zaczeliśmy od nawiezienia ziemi aby podnieść teren.
.
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies