Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kubusiu myśl, myśl... :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiu myśl, myśl... :)

iksonw 09:19, 09 wrz 2012

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
witajcie
odważyłam się założyć swój własny wątek. Jednak u mnie jest wszystko w powijakch. Budowa zakończona , ogrodzenie się robi i teraz czas na ogród. Danusia ma tak piękny ogród że chciałabym tam wpaść i na ławeczce poczytać - a co tam, nawet romansidło))
Oczywiście z góry dziękuje za wszystkie wasze pomysły i rady i wcale się nie obrażę jak napiszecie koncepcja do banii trzeba zrobić tak...
Jedyne co u mnie dobre , to że mój ogród to jak czysta kartka nie ma jeszcze kostki ani trawnika - ale owszem jest śliczne klepisko ))
Można go teraz modelować jak się chce - więc zaczynamy pomóżcie.
Dzisiaj może wyślę coś szybko odrysowanego a wy stwierdzicie czy idę w dobrym kierunku...
____________________
chciało się dobrze, a wyszło jak zawsze :)) Kubusiu, myśl, myśl...
iksonw 09:38, 09 wrz 2012

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
teraz pokaże wam co nieco - wiem że nie lubicie kółek na przedogródku , ale chętnie posłucham waszych rad , ale konwencja zakładała miękie linie - bo schody zewnętrzne z granitu są prostokątne zakończone pół okrągło , nad drzwiami domowymi także jest belka półokrągła.A z drugiej strony uwielbiam prostotę i proste nowoczesne formy i jej nienaganna zimną sterylność. Tym bardziej że ma dwójkę łobuzynków który największy zaczął chodzić do przedszkola a ja procuję- więc niemam czasu wiele dla siebie i ogrodu. Więc pomóżcie wybrać jakąś koncepcję i podążać ambitnie wtym kierunku
Wszystko pokaże wam w czasie co będzie wam potrzeba

Acha nie chę się z przodu niewidocznie się odgradzać bo mam ogrodzenie z kinkieru i deski więc mnie nie widać tak bardzo a ja chcę potrzeć na te deski i łatwo odnawiać w razie potrzeby
____________________
chciało się dobrze, a wyszło jak zawsze :)) Kubusiu, myśl, myśl...
iksonw 11:11, 10 wrz 2012

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
Ja teraz posadziłam w donicach(wkopałam je do ziemi) koło schodów roślinki na pniu (niby wtej mojej łezce) od najwyższego pnia do najniższego
jałowiec płożący na pniu
modrzew (kulka na pniu)
sosna (kulka na pniu)
i jakiś darmowy jałowic srebne igłu

ale do niczego to wygląda
dlatego potrzebuje weny ))
bo fakt kupiłam sercem i wyglądem a teraz nie pasuje mi coś i nudno - dlatego może nastąpić zmiana i wykopki )
____________________
chciało się dobrze, a wyszło jak zawsze :)) Kubusiu, myśl, myśl...
Gardenarium 20:41, 25 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Musisz zrobić link w podpisie prawidłowo, bo inaczej nikt nie trafi do Ciebie, ja też nie byłam

Zrób cytuj tego posta i skopiuj to co poniżej, wklej w swoim profilu w podpisie, będzie działać.

Kubusiu, myśl, myśl...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies