Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek Łowiczanki

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek Łowiczanki

Lowiczanka2_ 18:25, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 wrz 2012
Posty: 2
Witam wszystkich
Kilka tygodni temu zajrzałam na Wasze forum pierwszy raz, od tamtej pory nosiłam się z zamiarem prośby o Waszą pomoc w ogarnięciu tego co razem z mężem stworzyliśmy.... Przejrzalam Wasze piękne ogrody, sama marzę o takim niestety jak na razie teściowa użyczyła mi tylko przedogródka z jednej strony domu jeszcze negocjuję o drugi z drugiej strony

Nasz kąt ma 2 metry na około 5m ale nie jestem pewna zmierzę później

Razem z mężem lubimy porządek i ład dlatego ogródek wygląda tak jak wygląda a jednak czegoś nam tam brakuje myśleliśmy nawet o małej fontannie z kul którą można kupić chyba w obi albo o zmianie roślin... jak do tej pory mamy różę na pniu Fairy bodajże?? 2 trzmieliny które ledwo się trzymają były rozsadzane z innego ogródka i chyba im się u nas nie podoba do tego 2 thuje teddy i 3 thuje miniaturki ale jak się nazywają to nie mam pojęcia... na parapecie w oknie jest doniczka z wrzosami i na trawniku jest okrągła donica z wrzosami (zdjęcie nie jest aktualne robione ponad miesiąc temu) w miejscu gdzie stoi donica jest studzienka do kanalizacji więc staraliśmy się ją jakoś zasłonić na części rośnie trawa ledwo... a na środku stoi ta donica..

Prosimy o jakąś inspirację, świeże pomysły...i opinie...
Chciałabym żeby osoby które przechodzą obok naszego domu zwracały uwagę na nasz kąt tak jak my zatrzymujemy się czasem przed ogrodami innych i się nimi zachwycamy

Pozdrawiam Łowiczanka.



Gardenarium 18:59, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, czy lubisz ten układ a tylko Ci potrzeba pomysłów na nasadzenia czy ewentualnie chcesz się pozbyć części albo całości trawnika?
Jakie są wymiary tego przedogródka?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lowiczanka2_ 19:18, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 wrz 2012
Posty: 2
Lubię tą kostkę granitową o którą długo z mężem walczyliśmy nigdzie nie mogliśmy jej dostać a potem musieliśmy ją tłuc na te drobne kamyczki w tej chwili myślę o pozbyciu się części trawnika.. ale jestem otwarta na propozycje... wymiary to 2 metry na około 5m... za tydzień jest święto kwiatów w Skierniewicach mogłabym zakupić trochę nowych roślin i chciałabym zacząć przemianę ogródka jeszcze przed zima i ewentualnie skończyć wiosną... myślałam też o miejscu na kwiaty ...lubię jak jest kolorowo zwłaszcza różowe fioletowe i białe kwiaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies