Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie objazdowe Stargard i okolice - wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie objazdowe Stargard i okolice - wrzesień 2012

tengel27 09:33, 03 lip 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Chciałbym, ale z wyjazdu wracam po 20 lipca Dla mnie obecnie bardziej pasowałby termin sierpniowy.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Nati 11:47, 03 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Nie wiem jak maiłaby ta objazdówka wyglądać i czy to jeden dzień czy jak? ja mogę tylko zaprosić na małą chwilkę do siebie jestem sama z dwójką dzieci a Jaś ma miesiąc i jest na piersi więc z objazdu nici ale jak miałybyście ochotę zajrzeć do mnie to serdecznie zapraszam. buziolki.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
AniaK 16:30, 03 lip 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Dla mnie też wstępnie ok.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
zuza12 20:41, 03 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Ja kończę pracę o 15.30. Jeżeli wszystko zacznie się po 16, to może dam radę.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
grembosia 22:22, 03 lip 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Zuziu, myślę, że 16 to dobra godzina, bo również powinna być odpowiednia dla ludzi pracujących w wakacje, proszę innych chętnych na spotkanie o wypowiedź w tej kwestii.

Myślę, że to dobre miejsce do stworzenia listy obecności, zobaczymy ilu nas będzie, to wtedy obmyślimy program

1) grembosia
2) Diana
3) giza
4) jotka?
5) Nati?
6) AniaK
7) zuza12
8) stempka
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
eda 01:26, 04 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witam was kochani Grembosiu dziękuję za pamięć chciała bym ale jestem uziemiona i Lenka mi niedomaga migdały i alergia lekarze na urlopach i męczymy się na lekach z apteki zarejestrowałam się dopiero do specjalisty koniec sierpnia szok teraz do poniedziałku muszę czekać na rodzinnego dla dzieci bo w zastępstwie jest innej specjalizacji ale nastukałam będę z wami myslami chyba że zapuscicie się dalej będę z Nati po drodze hi hi pozdrawiam serdecznie dobrej nocy życzę wszystkim
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
arcobaleno 07:41, 05 lip 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Ja też bym się pisała wstępnie Tylko jak taka objazdówka miałaby wyglądać? Kogo odwiedzamy?Ja oczywiscie zapraszam do siebie, ale to daleko i w drugą stronę niż wszyscy.. Bo jak się po 16 zbierzemy to niewiele czasu do wieczora zostanie.
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
grembosia 09:00, 05 lip 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
No właśnie, jak ma wyglądać, oczekuję propozycji, może wypowiedzą się osoby, które uczestniczyły już w takich spotkaniach.

Zbórka może być u mnie o 15, poczekamy na pozostałych np. do 16 i w międzyczasie opracujemy plan dalszych działań.

Co Wy na to?
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
zuza12 10:03, 05 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Dziewczyny, ja brałam udział w spotkaniu u Dawida. Było ono trochę inne, bo jeszcze były warsztaty, więc czas nam szybko minął. Siedzieliśmy tam chyba ponad 6 godzin.Chociaż ja chętnie siedziałabym tam dłużej i bawiła w te wyklejanki. Spotkałyśmy się też u mnie z Anią. Czs minął nam jak jedna chwilka, chociaż dopiero pierwszy raz się zobaczyłśmy. Po tych spotkaniach wiem jedno. Objechanie wszystkich ogrodów z naszego rejonu w jedno popołudnie jest niemożliwe. Na takich spotkaniach buźki się nam nie zamykają. Jest oglądanie, pstrykanie zdjęć i rozmowy. Robienie spotkania w biegu nie ma sensu. Ja np. dojadę dopiero o 16 i też chciałabym dokładnie zobaczyć to co masz Grembosiu u siebie w tym pięknym ogrodzie. Przed 17 nie ma szans, żebyśmy wyszły z ogrodu od Ciebie. Trzeba w to wliczyć czas przejazdu do następnego ogrodu i tam znowu podziwianie itd.. Tak optymistycznie liczę, że z drugiego ogrodu wyjdziemy koło 19, i czy jeszcze jest szansa na zobaczenie pozostałych ogrodów - raczej mała. Spotkania mają być czasem na rozmowę, wymianę doświadczeń i poznanie się.
Przedstawię moją propozycję, a Wy sie wypowiedzcie. 17.07 możemy spędzić popołudnie u Grembosi. Może uda nam się zobaczyć jeszcze jeden ogród. Pozostałe osoby, które chcą pokazać swoje ogrody, mogą się wpisac na inne terminy. W ten sposób w tym sezonie ogrodniczym będziemy miały szansę zobaczyć wszystkie ogrody i spotkać sie kilka razy. Lepiej się poznamy i spotania przybiorą formę miłego spotkania a nie gonitwy.
Ja sie rozpisałam a Wy teraz myślcie.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
arcobaleno 13:07, 05 lip 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Mnie się ten zamysł podoba Tam chyba w okolicach Diana i AniaK mieszkają, więc może udałoby się je odwiedzić
Ja w sierpniu będę chyba miała kilka dni urlopu domowego, więc wtedy mogłabym Was zaprosić do siebie
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies