Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród z psem:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród z psem:-)

plastys 10:13, 16 lip 2013


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 77
Witam sąsiadkę!
Pozdrawiam i będę do Ciebie zaglądać
____________________
Ewelina Ogród-moje miejsce,mój dom,moja pasja
Ewelina 12:31, 17 lip 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
Widok z okna sypialni


czy ktoś mi podpowie co to jest?



Kiedy w końcu przypomniałam sobie o tym rowerku i kupiłam lawende.....to mój piesek ....ech...brak połowy kierownicy, koło jeszcze sie trzyma, jedna lawenda straciła urok. Ale nie poddaje się narazie stoi gdzie jego miejsce i nie widać już dalszych uszkodzeń)



moje lilie

Piwnica, a dokładniej rabata na piwnicy. Agrowłóknina została wymieniona i doprowadziliśmy nawodnienie kroplekowe. Nasadzenia to : Pinus mugo szt. 5, Tawuła japońska 'Goldmund' szt. 10 , Barwinek pospolity, a w planach jest Berberis thunberga 'Green Carpet' ...jeśli uda mi się znależć w szkółkach:-/ Otoczenie ,skarpy, wygląda jak wygląda, ponieważ jest częstą trasaą mojego psa. Mam zamiar jednak ją sukcesywnie obsadzać


Rabatka z paproci pod orzechem włoskim. Ostatnio znalazły też tam swoje miejsce żurawki- prezent od rodziny z zachodniej części Polski......aż szczęka mi opadła jak właścicielka ogrodu wzieła szpadel i ciach ciach i mam sadzonki) I takim sposobem przywiozłam pół bagażniku sadzonek. Postanowiliśmy że od teraz z każdej podróży jako pamiątkę będziemy przywozić jaką roślinkę







A na koniec mój ogrodowy pomocnik. Jak cos trzeba usunąć, albo przyciąć czyt. przygryźć, to zawsze mogę na nią liczyć





Ewelina 12:36, 17 lip 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
Witam sąsiadkę z Puław Piękny jest twój ogród. Mam nadzieje że mój kiedyś też będzie choćby w połowie taki
grazyna 12:38, 17 lip 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Ewelina napisał(a)

czy ktoś mi podpowie co to jest?






Rozwar !
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Ewelina 12:45, 17 lip 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
ach, no właśnie! Dizekuje za odpowiedz
Ewelina 18:59, 26 sie 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
Mieliśmy z mężem postanowienie że do przyszłego roku nic już nie kupujemy.....ta...terefere.)
O to nowe nabytki:
budleja


hortensja 'Limelight'

storczyk od mężusia


perovskia




W trakcie prac pielęgnacyjnych zauważyłam to: .....mączniak róży, czas zaopatrzyć się w odpowiedni środek, zwłaszcza że obok tego krzewu róży w tym roku planuje nasadzenia kolejnych innych odmian róż.

dora75 20:00, 26 sie 2013


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Witaj. Ja też mam zwierzaki (psa i koty). Na szczęście moje nie psocą w ogrodzie. Będę czasem wpadała do Ciebie. Pozdrawiam.
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
Ewelina 10:39, 24 wrz 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
dora75- pięknego masz kotka, zupełnie jak mój)


mały przedsmak jesieni..


a co...na spacerze z psem też trzeba wprowadzic troche mody)

Ewelina 18:45, 25 wrz 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
c.d. ....ogród moich letniskowych sąsiadów. Muszę przyznać że jak na ogród na działce letniskowej jest bardzo przemyslany, zadbany i atrakcyjny o każdej porze roku. Zazdroszcze im zwłaszcza wrzosów)


a to takie podczas psaceru.


widok na Kazimierz Dolny


a to mój projekt mini skweru podczas Par(king) Day)
malgorzata_s... 20:51, 25 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Witaj. Piesio cudny, ogród z potencjałem .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies