Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród z psem:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród z psem:-)

Ewelina 19:50, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
Witam, od jakiegoś czasu zaglądam na to forum. Jestem z zamiłowania i z zawodu ogrodnikiem. Mój ogród tworze dopiero od 2 lat, w miare możliwości finansowych i odrobiny czasu tworzę swój wymarzony ogród. Nie jest to łatwe, ponieważ jest to ogród z psem, a działka ma piękny widok na wisłe i Kazimierz Dolny co uniemożliwia mi zagospodarowanie całego terenu. Ale krok po kroczku dąże do celu



Zdjęcie zostało zrobione bardzo wczesną wiosną i aktualnie znajduje sie na niej wiecej roślin i oczywiscie kora jest na całej rabacie......................................w kadrze moja Channele we własnej osobie

pagap 19:51, 21 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj Ewelinko witamy na ogrodowisku i czekamy na więcej zdjęć, chwal się śmiało pozdrawiam
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Ewelina 20:15, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
Dodam, że zdaję sobie sprawę z tego iż mimo wiedzy ogrodnika to daleko mi do waszej wiedzy i waszego doświadczenia a zwłaszcza do waszych ogrodów) Dziekuje za powitanie
Kondzio 22:11, 21 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
E tam my wszyscy sie uczymy niektórzy wiedza wiecej a niektórzy mniej ale kazdzy dzieli sie swoja wiedza i daja sobie kopa zeby mobilizowac do pracy Witam cie na ogrodowisku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 22:43, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja także witam wieczorową porą. Wiedza u nas sama wchodzi do głowy, zwłaszcza jak jest poparta ładnymi zdjęciami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagodaa 23:16, 21 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witaj Ewelina, piękne miejsce na wymarzony ogród! ja też mam ogród z psem - czasem w roli głównej .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:20, 21 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Kondzio napisał(a)
E tam my wszyscy sie uczymy niektórzy wiedza wiecej a niektórzy mniej ale kazdzy dzieli sie swoja wiedza i daja sobie kopa zeby mobilizowac do pracy Witam cie na ogrodowisku


To fakt, mnie Ogrodowisko dało takiego kopa, że chyba do stycznia się nie zatrzymam! i bardzo się z tego cieszę!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Moniika 13:49, 22 wrz 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj ! Piękne początki jak może kiedyś przy okazji pokażesz zdjęcie tych pięknych widoków na Wisłę i Kazimierz? Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Sebek 14:00, 22 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj serdecznie Piesio śliczny - też mam owczarka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ewelina 18:37, 22 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 26
Piękne macie ogrody i ciesze sie że na forum jest także właściciel owczarka Dziękuje wszystkim za powitanie) Dziś były realizowane kolejne nasadzenia, a w głowie siedza kolejne zmiany i kolejne ,,fantazje rabatowe,, Marzy mi się wrzosowisko i magnolia ( poprzednią zjadł mój pies:-//)...)))))))))))) ale to już raczej w następnym roku.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies