Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Żywopłot od dołu "pusty" :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłot od dołu "pusty" :)

Carterka 08:37, 04 paź 2012

Dołączył: 04 paź 2012
Posty: 3
Witam, czy ktoś mógłby doradzić mi, jak samemu uzyskać taki żywopłot jak na drugim zdjęciu z tego artykułu: http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/243-lisciaste-zywoploty-szpalery-i-tunele/photos ? (Chodzi o wysoki, ale na dole żeby była pusta przestrzeń)
Pozdrawiam Carterka
Gardenarium 10:42, 04 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trzeba drzewo odpowiedniego gatunku (lipa, platan, grab, buk) wyprowadzić przy kiju na wysoki pień i potem odpowiednio formować przy płaskich bambusach i wycinać wszystko do pewnej wysokości, aby powstał pień, przyginać, przywiązywać, aby konary rosły po kiju.

Może pomogą takie rysunki












____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:49, 04 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To drzewo ze zdjęcia widziałam kolejny raz teraz w Holandii.


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Carterka 11:27, 04 paź 2012

Dołączył: 04 paź 2012
Posty: 3
Dziekuje bardzo za odpowiedź . Myśle, że nie powstaną u mnie takie cuda, ale napewno się postaram . 15 października jade po drzewka...pani Danuto proszę trzymać kciuki

Pozdrawiam serdecznie
Carterka
Gardenarium 19:47, 07 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Koniecznie pokazuj etapy prowadzenia, bardzo prosimy to będziemy podpowiadać co robić
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies