Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój zielony świat

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój zielony świat

Kasia_CS 22:07, 20 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Justynko, jeszcze zapytałabym o rutewkę - czy Ty swoją próbowałaś np "zagęszczać" poprzez przycinanie na początku sezonu? Czy jak ruszyła wiosną, tak jej "nie tykasz"?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makao_J 09:24, 21 cze 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kolejny ogród ideał. Dziewczyny jak wy robicie. Chciałabym by mój kiedyś był taki obłędny.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Agania 14:40, 08 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jestem, spaceruję, chłonę każdą fotkę, podziwiam nowe dekoracje

Moje martagony od czterech lat wychodzą i zanikają same z siebie, czy mnie jeszcze coś zaskoczy, pewnie zjedzone zostały przez jakiegoś gryzonia.

Ogród jak zawsze zachwyca, posadziłam ten powojnik co u Ciebie zobaczyłam...Tungebergia?....kwitnie do teraz, planujesz już coś z nowości cebulowych posadzić?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 15:40, 08 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Twoja psica ta jasna bardzo podobna do mojej Cudne zdjęcia, niesamowity ogród, przepiękna kalina Moje to jeszcze maluchy, ale zapach najpiękniejszy wiosną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Muszelka 17:18, 08 paź 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Przepiękny ogród!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Basilikum 20:48, 12 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Justyna macham lapka i upraszam sie o fotki na pozegnanie zimy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Veega 21:38, 19 lut 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Justynko, właśnie skończyłam czytać Twój wątek. Nie wiem co powiedzieć....Twój ogród to raj, bajka....brak mi słów aby wyrazić to, jakie wywarł on na mnie wrażenie. Stworzyłaś arcydzieło, ogrodowe arcydzieło
Żałuję tylko, że nie ma Cię od jakiegoś czasu Proszę, pokazuj nam swój cudny ogród, nie odmawiaj nam tej radości oglądania go, pleeeease !!!!
Pszczelarnia 13:39, 20 lut 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Czy ja dobrze trafiłam, żeś poszukiwała przebiśniegów? Wybierzemy się w przyszłym roku obowiązkowo (jest kiermasz).
Zobacz u naszej znajomej wpis: https://mariekenolsen.blogspot.com/


Poza tym należy się budzić.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 21:50, 20 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Justyna rzadko zagląda, ale jak zaczną kwitnąć ranniki to zapewne pokaże co nieco.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Justyna 18:02, 24 lut 2019


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Kochani, dziękuję za pamięć! Nadrabiam zaległości

*****

Miruś, zasada 1/3 do 2/3 przy wsadzaniu cebulowych mówi, że głębokość dołka ma być proporcjonalna do wielkości cebulki. Dołek kopiemy tak, żeby cebulka stanowiła 1/3, a nad nią było 2/3 ziemi.

Mari, dziękuję

Izuś, cieszę się, że rośliny dobrze zadomowiły się u Was

Ewciu, dziękuję

Bogdziu, dziękuję, pozdrawiam

Kasiu, nigdy nie kombinowałam z zagęszczaniem rutewki

Aniu, żaden ideał Akceptuję niedoskonałości, uwielbiam go i z radością upiększam

Aganiu, miło Cię gościć. Martagony u mnie tylko w pierwszym roku zniknęły. W kolejnych już ładniej rosły. W Wojsławicach widzę, że się rozsiewają. Może u nas się tego doczekamy
Cebulowe coś tam wsadziłam. Ale od jesieni zapomniałam już dokładnie co, będzie niespodzianka

Sylwio, psice kochane choć też grandzą i prowokują zmiany w ogrodzie. Wiosną będę musiała zmienić ścieżki trawiaste w cieniu na kamienne, bo w okresie deszczowym wilczyca zerwała prawie całkiem murawę mam błocko. Kaliny cudne są Na mojej liście jeszcze: pachnące kwitnące zimą kaliny
viburnum farreri candidissimum, bodnantska charles lamont

Muszelko, dziękuję

Izo, zaraz coś wstawię

Veega, ojej, dziękuję za takie miłe słowa

Ewciu, dzięki za wieści. Bardzo chętnie Budzę się, budzę

Miruś, stało się, zakwitły ranniki
PS. Liczę, że w tym sezonie mnie odwiedzisz
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies