Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

BASIA8 15:51, 08 paź 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
magdziam napisał(a)
Witaj Basiu, cieszę się, że Ci się podoba moja rabatka. U mnie piękna pogoda, a ja zlapalam dola. Mój mały znowu chory, we wrześniu był 3 dni, w zeszlym tygodniu był też 3 dni, a od niedzieli znowu przeziębiony. Taka piekna pogoda a my siedzimy w domu.



Witaj Madziu.
Nie łap doła takie uroki chodzenia do przedszkola, szkoły - w tym roku choroby wyjątkowo wcześnie zaatakowały. Zawsze Dzieci były przykichane pod koniec października, a teraz jest inaczej. Mały powoli wyrośnie z łapania pierwszych wirusów i bakterii - jeszcze troszke przed Wami, ale z roku na rok będzie lepiej
Ja teź w tym roku często łapie doły, nie mam w ogrodzie rzadnej nowej roślnki sporo Nam roślinek uschło teraz jesienią wszyscy szaleją z cebulkami, chodzą na grzybki - a Ja leżę - ale głowa do góry - rok rokowi nie równy - będzie lepiej. U Nas w tym roku od wiosny sporo się działo -nie w ogrodzie, ale w życiu Rodzinnym. Ja od wiosny leżakuję, bardzo rzadko wychodzę do ogrodu, a to wszystko z powodu rosnącego Brzuszka Muszę teraz dbać nie tylko o siebie, ale o Nas
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
magdziam 17:51, 08 paź 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Dziękuję Ci Basiu za słowa otuchy, wiem że tak już jest z dziećmi jak zaczynają chodzić do przedszkola, ze starszym już to przerabiałam. Jednak nie moge przeżyć, że faszeruję malego tymi wstrętnymi lekarstwami, bo wszystkie domowe sposoby zawiodły. No nareszcie się przyznałaś, że będziesz mieć maluszka. U Ciebie na forum czytałam różne dziwne podteksty od dziewczyn , ale ciemniak ze mnie że nie wiedziałam o co chodzi. Hi, hi uśmiałam się sama z siebie
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
BASIA8 20:52, 08 paź 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
magdziam napisał(a)
Dziękuję Ci Basiu za słowa otuchy, wiem że tak już jest z dziećmi jak zaczynają chodzić do przedszkola, ze starszym już to przerabiałam. Jednak nie moge przeżyć, że faszeruję malego tymi wstrętnymi lekarstwami, bo wszystkie domowe sposoby zawiodły. No nareszcie się przyznałaś, że będziesz mieć maluszka. U Ciebie na forum czytałam różne dziwne podteksty od dziewczyn , ale ciemniak ze mnie że nie wiedziałam o co chodzi. Hi, hi uśmiałam się sama z siebie


Madziu napisałam do Ciebie na pw
Pozdrawiam wieczorową porą
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 13:38, 17 paź 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Madziu,
Super że Synuś już zdrowieje, i najważniejsze że obyło się bez antybiotyków Powoli dojdzie do siebie, choć jeszcze zima przed Nami, ale niestety przy dzieciaczkach żłobkowych, przedszkolnych trzeba swoje przejść. Ja dzieci swoich nie mam, ale coś na ten temat wiem.
Pozdrawiam
P.S.
Napisałam wiadomość na pw.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 13:23, 18 paź 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Madziu pozdrawiam i duuuuużo słoneczka w weekend życzę
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 16:27, 08 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Czyżby sen zimowy?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 18:37, 08 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej hej Madziu, co tam u Ciebie? Pozdrawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 06:42, 14 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Madziu, gdzie jesteś? Odezwij się do Nas
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 06:00, 18 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Madziu.
Cieszę się że u Ciebie zdrowo - oby tak dalej Brzuś wygłaskany od Cioci. Pozdrawiam i oczywiście najlepszego życzę
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
magdziam 12:38, 18 lis 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Trochę aktualnych fotek z tego co udało mi się zrobić w tym sezonie
obiecana skarpa


Nowa rabata przy szopie, oczywiście limki w roli głownej (marne, bo marne , ale są)

Rabata pod oknem jadalni (między miskantami są posadzone czosnki ozdone)


____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies