Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

magdziam 17:03, 14 kwi 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Wczorajszy dzień był u mnie pełen pracy. Przekopałam prawie wszystko co chcialam pod nową rabatę



Mialam nową dostawę kuleczek, tym razem od mojego m


No i doczekałam sie wreszcie barierek na balkonach


____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
magdziam 17:17, 14 kwi 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Tak wyglądaja moje żurawki po zimie

____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Jabeska 21:12, 14 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Żurawka pięknie przężyła zimę, jak na nią patrzę to aż trudno uwierzyc, że zima wogóle była I tak dużo ciężkiej pracy już za Tobą, mnie w sobotę mąż szukał z latarką po ogrodzie
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
eliza3 21:21, 14 kwi 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Rabatka przygotowana, więc pozostało sadzenie. Masz już plan?
Żurawka rzeczywiście w niezłej kondycji, moje klapnięte
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Ewa4 22:45, 14 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj .Dzięki za super krokusiki białych nie mam może w tym roku się skuszę i posadzę .Nadrobiłam zaległości fajnie że bukszpany zdrowe ja byłam okazyjnie w obi ale bałam się kupić bo wyglądały nie ciekawie ale żałuję.U Ciebie to już wiosna na całego widzę .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 19:56, 15 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
A ja wczoraj nie widziałam tych kulek u Ciebie i rabaty pięknie przygotowanej chyba byłam śpiąca sądząc po godz.wpisu. to się na pracowałaś przy usuwaniu darni a co zrobiłaś że M mniał gest i aż 4 bukszpany Ci kupił mój co niedziela ma śniadanko do łóżka podane ale bukszpanów mi nie kupuje a fajnie by było hehe
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
magdziam 19:55, 17 kwi 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Dzisiaj zabrałam się za rabatkę bukszpanową

na środku gdzie jest wbity patyk będzie miłorząb mariken, przed nim chciałam rh Curlew, ale nigdzie w mojej najbliższej okolicy go nie spotkałam. z przodu planuję posadzić berberysy admiration lub goldalita, a tyły może obsadzić żurawkami (odcienie pomarańczowego lub coś z żółtych)
Może ktoś coś mi podpowiem, czekam na propozycje
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Ewa4 20:33, 17 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Madziu jakoś mi ta 1 szt stożka nie pasuje a nie lepiej miłorząb tak jak planujesz i po 3 kulki tak jak z lewej to dać z prawej może do tego trawy i przy trawniku żórawkę i starczy a stożek gdzieś indziej ja sugeruję się tym co podglądałm u Danusi i jakos ten stożek mi nie pasuje a berberysa też bym nie dawała.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Gardenarium 11:49, 19 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
magdziam napisał(a)
Tak wyglądaja moje żurawki po zimie



Fajne kamyki - jakie to?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:51, 19 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
magdziam napisał(a)
Dzisiaj zabrałam się za rabatkę bukszpanową

na środku gdzie jest wbity patyk będzie miłorząb mariken, przed nim chciałam rh Curlew, ale nigdzie w mojej najbliższej okolicy go nie spotkałam. z przodu planuję posadzić berberysy admiration lub goldalita, a tyły może obsadzić żurawkami (odcienie pomarańczowego lub coś z żółtych)
Może ktoś coś mi podpowiem, czekam na propozycje
Mam dla Ciebie gotowe rozwiązanie.

Tutaj



Wg mnie kulki za bardzo rzstrzelone, na obwódce to już jednolite łany trzeba dawać. Jedną kulę walnij dużą przy Markenie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies