Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe życie na pszczyńskiej ziemi

anna_p_k 12:22, 09 cze 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
wow ale brzozy urosły, fajna róża długo kwitnie?
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 12:56, 10 cze 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
dzięki za opis róży, wpadła mi w oko już jakiś czas temu jak przeglądałam Twój wątek ze zdjęć jak ja kupiłaś
____________________
Ogródowe-początki
bdan 13:09, 10 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Madzia jeżówek jeszcze nie kupiłam, ale z pytaniem wpadam:

Czy będziesz w niedziele na spotkaniu u Kapiasa?
lindsay80 13:12, 10 cze 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
fajna ta rabata z szałwią, mam nadzieję, że moja też tak niedługo bedzie wyglądać
A zakątek brzozowy, aż trudno uwierzyć, że to to samo miejsce, które pokazywałaś na pierwszych stronach swojego wątku.
Zielone gąsieniczki nie podjadają Ci liści brzóz?
____________________
Tu ma być ogród :)
magdziam 13:34, 10 cze 2015


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
bdan napisał(a)
Madzia jeżówek jeszcze nie kupiłam, ale z pytaniem wpadam:

Czy będziesz w niedziele na spotkaniu u Kapiasa?

Wczoraj doczytalam u Ciebie na temat spotkania, no niestety nie bede, akurat 14 wyjezdzamy na urlop, moze innym razem...
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
magdziam 13:36, 10 cze 2015


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
lindsay80 napisał(a)
fajna ta rabata z szałwią, mam nadzieję, że moja też tak niedługo bedzie wyglądać
A zakątek brzozowy, aż trudno uwierzyć, że to to samo miejsce, które pokazywałaś na pierwszych stronach swojego wątku.
Zielone gąsieniczki nie podjadają Ci liści brzóz?

Gąsienniczek na całe szczęście nie mam, roślinki rosną to fakt, ciesze się z tego bardzo. Widziałam u Ciebie nowe nasadzenia, będzie pięknie, za chwilkę roślinki podrosną
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
bdan 13:41, 10 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Szkoda, że Cię nie będzie. To ta Kreta już?

Miłego urlopu życzę
magdziam 17:05, 10 cze 2015


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
bdan napisał(a)
Szkoda, że Cię nie będzie. To ta Kreta już?

Miłego urlopu życzę

Tak Danusiu, jedziemy na Kretę. Żałuję, że nie będę na spotkaniu, może następnym razem.
Mam dla Ciebie super wiadomość, byłam dzisiaj w szkółce w Żorach Limba, tyle jeżówek ile u nich widziałam to szok, cały tunel foliowy, odmian 20-25, kolrów mix, pięęęękne, po 15 zł
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
bdan 07:05, 11 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
magdziam napisał(a)

Tak Danusiu, jedziemy na Kretę. Żałuję, że nie będę na spotkaniu, może następnym razem.
Mam dla Ciebie super wiadomość, byłam dzisiaj w szkółce w Żorach Limba, tyle jeżówek ile u nich widziałam to szok, cały tunel foliowy, odmian 20-25, kolrów mix, pięęęękne, po 15 zł


Madziu sprawdzałaś może czy mają Twoją? Będę musiała podjechać.
BASIA8 08:39, 11 cze 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Madziu. Fajnie że odwiedziłaś Naszą dolinę. U Nas sporo działamy - Ja z tego tytułu rzadko bywam na ogrodowisku - czasem jestem cichaczem - oglądam a nic nie piszę bo w pracy nie zawsze jest jak. Kochana miłego wypoczynku Wam życzę - niech świeci słoneczko i humor dopisuje wracajcie cali i zdrowi w Rodzinne strony i do przyjaciół Ogrodowiskowych.
Buziam Cię Kochana bardzo bardzo Mocno - po przyjeździe czekamy na zdjęcia i krótką recenzję
Pa. Pa.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies