Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 08:36, 29 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087




____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:38, 29 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Stipy cudownie już falują






____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:39, 29 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 08:40, 29 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
pieknie
nie wiem do którego zdjecia się odnieść, bo podoba mi się wszystko

hosta w donicy sliczna jest, ona taka troche limonkowa jest?

co sie stało z szałwiami?...u mnie znów wcięło jeżówki Orange passion...masakra...spróbuje je wysiać samodzielnie na jesieni...ryzyk fizyk

strasznie podoba mi się ta stipa na tej ścieżce?...ja chyba wcześniej tego nie widziałam?

kopytnik mnie zaintrygował...napiszeszc oś więcej o nim?

buziaki i miłęgo dzionka...wy pewnie nad jezioto po pracy lecicie?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 08:41, 29 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087




Bodziszek max frei



Główkowate lada moment

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 08:42, 29 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ale fajnie...załapałam się na seans ogrodowy
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 08:43, 29 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Krzyśki



Hakone macra...w tym roku powinna już pokazać co potrafi





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:50, 29 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
pieknie
nie wiem do którego zdjecia się odnieść, bo podoba mi się wszystko

hosta w donicy sliczna jest, ona taka troche limonkowa jest?

co sie stało z szałwiami?...u mnie znów wcięło jeżówki Orange passion...masakra...spróbuje je wysiać samodzielnie na jesieni...ryzyk fizyk

strasznie podoba mi się ta stipa na tej ścieżce?...ja chyba wcześniej tego nie widziałam?

kopytnik mnie zaintrygował...napiszeszc oś więcej o nim?

buziaki i miłęgo dzionka...wy pewnie nad jezioto po pracy lecicie?


Dzięki

Wiesz co, hosta przez przypadek wylądowała w donicy bo mi berberys wiosną usechł. Hosta rosła gdzieś w kącie więc wylądowała na tarasie Ładna jest.

Szałwie nie wiem...nie mam zielonego pojęcia. Ale umyśliłam sobie wczoraj , że misę tam postawię. Z montaną i hostami będzie jej tam dobrze

Stipa już chyba trzeci rok tam rośnie. Sama się nasiała. Teraz wszystkie młode siewki wywalam na bieżąco bo inaczej ścieżki by nie było

Taaa...spakowani lecimy po 16-stej

Kopytnik? A co Ci mam napisać? Rośnie grzecznie w cieniu. Świetnie zimuje. Dostałam kilka malych sadzonek kilka lat temu od Ewy z Katowic i rośnie skubany
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 09:00, 29 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
wogólę go nie podlewasz? w sensie kopytnika?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nicol21 09:02, 29 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Pięknie jest!
Fajny taki długi pokaz wiosenny ogrodu przy porannej kawie.
Dobrze Ci się prowadzi graby na kulki? Pokazywałaś gdzieś jakie egzemplarze na to wybrałaś? Podpowiesz coś? Długo już je tak prowadzisz żeby były "zgrabne"?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies