Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Same wątpliwości

Pokaż wątki Pokaż posty

Same wątpliwości

nieszka 23:09, 19 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ach to bluszcz na pergoli Wogóle nie mogłam rozszyfrować co to takiego...
Gosia, ja myślę że ten to miejsce z boku domu to trzeba wspólnie z przedogródkiem planować żeby było spójnie - także musisz się zdecydować jak przedogódek ma wyglądać - czy żwirek czy może kawałek trawnika.
Może skoro dalej masz taką już szczelną przesłonę z iglaków to tu dać żywopłot z jakiś liściastych roślin - derenia albo grabu...
Albo nawiązać do tego projektu Danusi i dać ekraniki z cisa poprzeplatane hortensjami?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
margi 18:11, 20 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Agnieszka ale z Ciebie nocny marek
Ekrany z cisa które proponowała Danusia mają być na przedogródku aby zasłonić skrzynkę gazu i energetyczną
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 18:14, 20 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143

Między ekranami horti ale nie wiem jak połączyć te dwa miejsca
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 18:27, 20 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Aga co do przedogródka i miejsca obok domu miałam nadzieję,że uda sie tak aby trawy tam nie było.
Na przedogródku kamyczki i kora a wzdłuż domu żywopłot(jeszcze nie wiem z czego) i podsadzić hortensjami,może jakaś ścieżka no sama nie wiem jestem otwarta na propozycje.Wy macie super pomysły i zdolności mi jakoś w tym Garden nie idzie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
nieszka 20:21, 20 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
A czemu Ty nie chcesz tam nigdzie trawnika?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
margi 14:18, 21 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Agnieszka tam (wzdłuż domu) trawa zawsze była bylejaka,dużo mchu pomyślałam o ścieżce żwirowej tak naprawdę ciągle poszukuję inspiracji i pomysłu,może i z trawą nieżle by wyglądało?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Margolka 16:00, 23 lut 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Witaj Margi Dziękuje za odwiedziny. Przejrzałam twój wątek, kilkanascie stron i padłam Widzę, że planujesz przedogródek, będę ci kibicować )
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
margi 16:32, 23 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Małgosiu dzięki za odwiedzinki
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gosiniak 20:27, 23 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Oj, widzę dzieje się u ciebie, chyba wiosna tuż tuż
Musisz podjąć odważne decyzje, przede wszystkim żywopłot od strony sąsiada, od tego bym zaczęła, i od wysłonięcia tych skrzynek. Gosiu przecież możesz sobie pomału robić, a nie wszystko od razu, zacznij od ram, głównych elementów. To już dużo zmieni i będzie piękne tło dla kolejnych roślin. Zastanów się jeszcze nad trawką, ona mogłaby tworzyć naturalną ścieżkę, z przodu też bym trochę tej trawy zostawiała.
A rogalika porwałam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
nieszka 20:38, 23 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Gosiniak napisał(a)
Oj, widzę dzieje się u ciebie, chyba wiosna tuż tuż
Musisz podjąć odważne decyzje, przede wszystkim żywopłot od strony sąsiada, od tego bym zaczęła, i od wysłonięcia tych skrzynek. Gosiu przecież możesz sobie pomału robić, a nie wszystko od razu, zacznij od ram, głównych elementów. To już dużo zmieni i będzie piękne tło dla kolejnych roślin. Zastanów się jeszcze nad trawką, ona mogłaby tworzyć naturalną ścieżkę, z przodu też bym trochę tej trawy zostawiała.
A rogalika porwałam

Też bym kawałek ścieżki trawnikowej zostawiła. Ale ja to jakoś nie umiem sobie jeszcze wyobrazić za bardzo takiej całkiem sporej rabaty z samym żwirkiem i korą. Chyba jeszcze nie "dorosłam" do tego
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies