Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 21:02, 19 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
zaczarowanaa napisał(a)
jejkuuuuuuuuu ale piekna choinka i wielkaaaaaaaaaaaa )kurcze moja jakas mikroskopijna........

Hmm ale klimatyczna ...... Ja znowu uwielbiam choinki takie jak kiedyś w odcieniach czerwieni, czekolady i złota .............ale mi nie pasuje taka do mojego minimalizmu kolorystycznego .....hehehe
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
kraania 21:11, 19 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Zeta coraz bardziej mi się u Ciebie podoba . Pierwsz choinka? To ile ich planujesz ubierać?
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
andziulka 21:13, 19 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Zeta! Przeczytałam Twój wątek od A do Z i jestem pod wrażeniem Twojego ogrodu. Mieszkasz w cudownym miejscu, masz śliczne pieski, śliczny domek. Masz też talent do robienia pięknych dekoracji. Bardzo fajnie nazwalaś swoje psiaki. Ja też mam parkę owczarków. To mądre pieski. Wpadnij do mnie, zapraszam
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Madzenka 21:18, 19 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A widzisz obrus przykrył nogę panthone to myślałm ,że tulip ale na starość człowiek ślepy
Ja do moich szarości kolory ostre dodaję szaleję w tym roku z choinka jak to mawiam wieś śpiewa i tańczy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 21:22, 19 gru 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajne te ogrodowe kule, i trawka z tawułką lub oregano? te szklane ozdoby na choince fajnie wyglądają, mam ich tylko kilka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
alinak 21:24, 19 gru 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
witam na Ogrodowisku . od razu fajny pomysł skopiuję ...paliki w hostach . na wiosnę posadziłam sobie przy ogrodzeniu dwie piękne pnące róże są regularnie skracane o wypuszczone pędy przez moja Zarę . siatki druciane są stratowane na amen a paliki ...może przetrwają .

ogród dopieszczony na 100 . piękne trawy . widać rękę dobrego projektanta . potęguje wrażenie to że masz już stary drzewostan . nie trzeba przez to czekać długo na piękny efekt . pozdrawiam już świątecznie
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
magnolia 22:39, 19 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
piękny ogród , ze starodrzewem.
Trawy, gabiony, rozchodniki, wielkie , dobrze ze sobą zestawione kamulce....będę tu zaglądać.

Zeto napiszesz jak robiłaś te choinki przed wejściem?- zaczynałaś od czubka i w dół kolejne warstwy? Czy inaczej ?Bardzo mi się spodobały, do tego myślę o zrobieniu czegoś takiego przed dom do pustej donicy.
____________________
Zeta 23:03, 19 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
magnolia napisał(a)
piękny ogród , ze starodrzewem.
Trawy, gabiony, rozchodniki, wielkie , dobrze ze sobą zestawione kamulce....będę tu zaglądać.

Zeto napiszesz jak robiłaś te choinki przed wejściem?- zaczynałaś od czubka i w dół kolejne warstwy? Czy inaczej ?Bardzo mi się spodobały, do tego myślę o zrobieniu czegoś takiego przed dom do pustej donicy.

Choinki to umocowane drutem gałązki do pnia sosnowego. Zaczynałam od czubka i schodziłam stopniowo w dół wsuwając pod spód kolejne gałązki coraz to większe. Co jakiś czas przewiązywałam drutem wokoło. Potem ten drut i tak jest pod spodem niewidoczny. Podstawą jest szerszy okrągły płaski pień brzozy. W ten sposób stoją w donicy i się nie przewracają.
Miłej zabawy nie jest to trudne.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:33, 19 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:37, 19 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies