Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowe rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowe rabaty

Martek 21:26, 14 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dziwaczek
Trochę padało bo on by nie usiadł tutaj.
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zbigniew_gazda 21:30, 14 kwi 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Ciekawe nad czym tak duma ptaszątko. Martuś melduję się i wyczytałem wszystko. Też bym pojechał do Końskowoli ale za daleko.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Martek 21:31, 14 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 21:32, 14 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Nie wiem czy mają czynne w niedzielę. Chyba zrobię mały rekonesans w tym tygodniu, jak mi się uda przed zamknięciem. Patrzyłam cennik na stronie Dębskich, jeśli jest aktualny to mi się te ceny nawet podobają Chyba że to ceny dla hurtowników. Ja "poluję" (czyt. zbieram kasę) na 3 wisnie Umbraculifery. Może w lecie mi się uda bo teraz to na pewno nie. Chciałam je obsadzić kostką z bukszpanu.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Martek 21:33, 14 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
zbigniew_gazda napisał(a)
Ciekawe nad czym tak duma ptaszątko. Martuś melduję się i wyczytałem wszystko. Też bym pojechał do Końskowoli ale za daleko.

Szkoda Zbyszku,ale jak widzisz mam blisko i też jakoby daleko było
Cieszę się,że wstąpiłeś Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 21:38, 14 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
justi napisał(a)
Nie wiem czy mają czynne w niedzielę. Chyba zrobię mały rekonesans w tym tygodniu, jak mi się uda przed zamknięciem. Patrzyłam cennik na stronie Dębskich, jeśli jest aktualny to mi się te ceny nawet podobają Chyba że to ceny dla hurtowników. Ja "poluję" (czyt. zbieram kasę) na 3 wisnie Umbraculifery. Może w lecie mi się uda bo teraz to na pewno nie. Chciałam je obsadzić kostką z bukszpanu.

Nie wiem jakie to ceny,ale Katarzyna była i jest zadowolona z cen
Za pewne taniej niż w naszych ogrodniczych nie wspomnieć marketach.
Dziś w Biedronce widziałam w pudełeczkach mix bylin po 2,50 chyba i w Obi po 4zł spady są ,a normalnie to ceny powalające.
Serduszkę dokupiłam białą .Wcześniej 12 zł płaciłam za chwasta
Nie wiem jakie te śliwy,ale tam właśnie jest kilka miejsc,żeby poszukać także z pewnością warto się wybrać
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 21:47, 14 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
To ja dzis w ogrodniczym byłam z moją kuzynką, ale nie wiedziałam że pojedziemy, w roboczych strojach i nie miałam pieniędzy przy sobie, widziałam nieduży krzaczek serduszki białej z pączkami za 9 zł.
A ceny są na stronie Dębskich. Lawenda i zioła w porównaniu do sklepów ogrodniczych 5 razy tańsza. Bylinki rózne i trawy też. Miejmy nadzieję że tabela z cenami aktualna.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Bogdzia 21:57, 14 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No i nie wiem co to jest. Na gołębia za duże z wielkosci jakiś powinien byc drapiezny ale dziób nie pasuje. Cos się całkiem wyrodziło i do niczego niepodobne.Przejrzę jeszcze książki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Martek 22:09, 14 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Bogdzia napisał(a)
No i nie wiem co to jest. Na gołębia za duże z wielkosci jakiś powinien byc drapiezny ale dziób nie pasuje. Cos się całkiem wyrodziło i do niczego niepodobne.Przejrzę jeszcze książki.
Mówię ci Bogdziu jakiś jarząbek zakochał się w gołębicy
Jak patrzy łbem na wprost to charakterystyczne rysy gołębia,na początku dzioba ma biały pasek,oko trochę inne niż patrzy gołąb no i te upierzenie ...))))Sporawy jest
Nie miałam możliwości bliższego zrobić zdjęcia,ale nic chybaby to nie wniosło do sprawy .Albo to jakaś odmiana gołębia,albo sama nie wiem ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 22:10, 14 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Krzyżówka modyfikowana genetycznie
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies