Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka.

boguslawa_ma... 13:22, 26 sie 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
jona napisał(a)
Trawnik trochę wypalony (u mnie też), ale nie będziemy na niego patrzeć. Jest tu tyle piękności, że łatwo skupić uwagę na czym innym .

Ogród w deszczu cieszy , a jeszcze bardziej cieszy ogród z tęczą


Deszcz cieszy bo już mi się ręce naciągnęły od noszenia wody,a na wodomierz nie patrze
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
17:12, 26 sie 2018
z kazdym sezonem coraz ładniej masz na tej działce trank sie zregeneruje nie ma co sie przejmować ...tez podlewałam w tym roku ...na wodomierz nie patrze ...choc mocno oszdzedzałam wode teraz przez lipiec i sierpień lałam tylko tam gdzie było to konieczne do reanimacji roslin ...i warzywnik

PS. o malinach u mnie ...Karolinie obiecałam dac sadzonki w tym roku chętnie bym ci dała tez ale nie wiem ile bede miec nadwyzek ...i ile karola bedzie potrzebowac do siebie
Rumianka 18:47, 26 sie 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
boguslawa_madejska napisał(a)



Witaj Bogusiu, długo nie zaglądałam do Ciebie, ale i ogólnie na O bywałam tylko od czasu do czasu...(wzmożona opieka nad teściową)...Zachwyciła mnie ta pięknotka w żółtej "sukience"...coż to za iglaczek?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
boguslawa_ma... 07:41, 29 sie 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
eee_taam napisał(a)
z kazdym sezonem coraz ładniej masz na tej działce trank sie zregeneruje nie ma co sie przejmować ...tez podlewałam w tym roku ...na wodomierz nie patrze ...choc mocno oszdzedzałam wode teraz przez lipiec i sierpień lałam tylko tam gdzie było to konieczne do reanimacji roslin ...i warzywnik

PS. o malinach u mnie ...Karolinie obiecałam dac sadzonki w tym roku chętnie bym ci dała tez ale nie wiem ile bede miec nadwyzek ...i ile karola bedzie potrzebowac do siebie

Justyna za maliny dziękuję,moje coraz gorzej owocują i chorują,wymienie na nowe ale przywioze od brata też Polane bo te chyba najlepsze i do zimy są owoce.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 07:45, 29 sie 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Rumianka napisał(a)

Witaj Bogusiu, długo nie zaglądałam do Ciebie, ale i ogólnie na O bywałam tylko od czasu do czasu...(wzmożona opieka nad teściową)...Zachwyciła mnie ta pięknotka w żółtej "sukience"...coż to za iglaczek?

To cyprysek groszkowy
Podoba ci się ?A on właśnie ma być jesienią wycięty bo jest coraz większy,jak go przytnę to jeszcze większe ma przyrosty.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Rumianka 21:39, 29 sie 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
boguslawa_madejska napisał(a)

To cyprysek groszkowy
Podoba ci się ?A on właśnie ma być jesienią wycięty bo jest coraz większy,jak go przytnę to jeszcze większe ma przyrosty.
to smutny los go czeka, a jest taki piękny...Może lepiej systematycznie go przycinać i nie wycinać go całkiem...szkoda...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
boguslawa_ma... 08:15, 31 sie 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Rumianka napisał(a)
to smutny los go czeka, a jest taki piękny...Może lepiej systematycznie go przycinać i nie wycinać go całkiem...szkoda...

No właśnie czym więcej się go tnie ,tym bardziej rośnie,też mi go szkoda
Może od dołu go tylko przytnę.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 08:18, 31 sie 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522

Kłosowiec od Basi K.cały czas kwitnie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 10:40, 09 wrz 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522

____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 10:46, 09 wrz 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522

Bogusia ona wygląda teraz tak,nie bardzo widać,a tak wiosną.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies