Gdzie jesteś » Forum » Ogrody polskie » Ciechocinek.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ciechocinek.

kitek81 10:51, 30 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ooooo i moje rodzinne miasto
Człowiek na codzień nie docenia tych pięknych widoków!
Ja w Ciechocinku mieszkam praktycznie całe swoje życie, za wyjątkiem prawie 5 lat jak mieszkałam i pracowałam w Jarosławiu!
Ciechocinek faktycznie ostatnio się zmienił, Park Zdrojowy ma odnowione stawy z fontannami, pięknie oświetlone, nowy mostek, nowa Żabka, alejki w parku (niestety jeden wielki niewypał!), przy deptaku nowa fontanna, wieczorem pięknie mieniąca się kolorowym zmieniającym się oświetleniem, a i Grzybek czeka na swoje odnowienie, bo też jest w planie Nie wspomnę już o wielkich zmianach przy Tężniach-też bardzo ładnie się tam zrobiło
Tak więc zapraszam do Ciechocinka, bo sporo się u nas dzieje i zmienia
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Green 10:39, 01 lut 2013


Dołączył: 03 gru 2012
Posty: 66
Melduje się kolejny ciechocinianin!!! Zapraszamy do naszego pięknego miasta! A przy okazji zachęcamy do skorzystania z gościnności miejscowych Ogrodowisko-maniaków!!!
____________________
Mój zielony, magiczny świat W zielone gramy!!! :)
kitek81 23:09, 21 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
fontanna przy deptaku:
najpierw jeszcze z zimowej pory, kiedy były zamontowane lampki!


szkoda, że nie mam na tym kompie zdjęć z podświetlonymi kolorowymi ledami w nocy, fajnie to wygląda, kolory się zmieniają, woda też leci ze zmiennym natężeniem !
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies