Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały wiejski ogródek.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały wiejski ogródek.

klaudia_oktawia 15:07, 09 sty 2013


Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 48
Witam, mam mały problem z moim ogródkiem, bo doskwiera mi zupełny brak pomysłu, zrobiłam jedną rabatkę zaznaczyłam ją na moim szkicowym projekcie, mam pełną dowolność, bo chcę zmienić wszystko więc nawet się nie wzoruję na tym co już mam... jakieś pomysły??
klaudia_oktawia 15:09, 09 sty 2013


Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 48
klaudia_oktawia 15:09, 09 sty 2013


Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 48
dodam jeszcze,m że chcoałabym aby z tyłu domu było miejsce na plac zabaw dla dziecka.
Gardenarium 22:34, 09 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam Klaudio,

Klaudio my nie projektujemy na forum na zamówienie, trzeba także współpracować, wklej zdjęcia i na postawie istniejących już wzorów i podpowiedzi popróbuj też sama coś zrobić.

Oczywiście będziemy pomagać, ale to nie załatwi gotowego projektu.

Potrzebujemy zdjęcia działki, wymiary działki, którą narysowałaś, gdzie jest północ. To wstępne rzeczy, które powinnaś wkleić.

Ważna jest architektura domu także.

Czekamy na zdjęcia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
klaudia_oktawia 13:07, 10 sty 2013


Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 48
oczywiscie dodam zdjecia i moje pomysly, jednak nie teraz bo pogoda nie jest w ogole sprzyjająca i nic nie widać...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies