Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

magdziam 10:20, 25 cze 2013


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Witaj Basieńko po dłuższej mojej nieobecności. Kolor sztachet to złocisty dąb lakier 3V3. U nas dzisiaj w nocy byla straszna nawałnica, na szczęscie niemamy żadnych szkód , jedynie miejscami stoi na działce woda. Pozdrawiam serdecznie
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Ewa4 23:56, 14 sie 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Hej a co się taka cisza zrobiła w Dolinie Muminków Baśka wracaj i pokaż co u Ciebie nowego.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
GorAna 08:24, 15 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 23:43, 28 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Basiu przynoszę Ci motylka

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewa4 07:45, 29 sie 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj Basiu po przerwie .Fajnie,że już wruciłas.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
BASIA8 22:30, 29 sie 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Jestem, jestem i postaram się być już razem z Wam Jutro zabieram aparat i wychodzę do ogrodu na małą sesję fotograficzną. Zaległości nie da się nadrobić, masa kwiatów przekwitła, kilka roślinek Nam wyleciało, ale jest jeszcze co pokazać.
Mąż zaczyna ostro działać przy i wokół domku Ja robię za fotografa i jak to Maż mówi za ''Jego asystentkę''. Na pierwszy plan poszło ogrodzenie, zostały Nam jeszcze dwa boki do wykonania od sąsiadów i od ulicy i nareszcie będzie domek ogrodzony - bo ciężko sobie poradzić z kurami sąsiadów, które cały czas rozwalają korę na rabatach. Zobaczymy ile uda się zrobić, ale już coś jest do przodu - w weekend przyjechali do Nas Teściowie. Teść pomagał Mężowi przy ogrodzeniu, a Teściowa malowała Bazą sztachety jest ich 520 sztuk. Mimo strasznej suszy udało się chłopakom kilka słupków pod panele ogrodzeniowe zalać. Także będzie co fotografować
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 22:54, 30 sie 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dzisiejsze widoki z ogrodu. Jedna z Moich ulubionych Hortek. Nawet ładnie się prezentuje. Rośnie w towarzystwie begoni i aksamitek.






Skrzynka kwiatowa w altance - jedna z kompozycji wiosennych.























____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
GorAna 23:00, 30 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
No nareszcie jakies fotki...pięknie kolorowo
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
BASIA8 22:13, 02 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
U Nas dziś zimny jesienny dzień Na ocieplenie przesyłam kilka fotek z ogrodu. Na pierwszy plan poszła budleja. Pięknie zakwitła pierwszy raz w Naszym ogrodzie. W zeszłym roku kupiliśmy ja na targu jako małą przywiędniętą roślinkę. Po zimie byłam pewna że już po niej, ale się bardzo myliłam. Jak widać








Nieocenione aksamitki jak zawsze cieszą swoim widokiem









Rozchodnik pokazuje Nam swoje wdzięki Z roku na rok jest piękniejszy.



____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
GorAna 22:06, 03 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Tak aksamitki to niezawodne roślinki
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies