Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

dominika_ 11:05, 17 wrz 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
O proszę jakie ładne zmiany u Ciebie Basiu
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
BASIA8 15:30, 17 wrz 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
dominika_ napisał(a)
O proszę jakie ładne zmiany u Ciebie Basiu


Dziękuję Dominiko za pochwały cieszę się że Ci się podoba. Jeszcze sporo kosmetyki Nas czeka, ale efekty już są. Na wiosnę kupimy dużo kory, reszte roslinek, zamocujemy rynnę, Mąż poprawi studnię, puszki od odgromienia - i będzie jeszcze ładniej
Pozdrawiam. Miło było Cię gościć
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 19:55, 17 wrz 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Anusia zdjęcia specjalnie dla Ciebie

8
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Anusia 08:16, 18 wrz 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dziękuję Basiu dużo się zmieniło u Ciebie. Bardzo przemyślane rabaty. I tak ma być. Świetny pomysł z palisadą z drewna. Wyszło super. Basiu najbardziej to Wam ma się podobać a to najważniejsze.
Szkoda, ze panowie w sieciówce zmarnowali tyle materiału. U nas byli trochę sprytniejsi, użyli przekładek. Przechowywali je w poziomie po to by się nie powyginały. No ale widzę, że skoro masz tak prostą barierkę to powinniście pójść na zewnątrz z identycznym motywem.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
malgorzata_s... 13:19, 18 wrz 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Basiu dzieje się widzę Piękne początki i widać faktycznie że wszystko przemyślane.Buziaki zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 12:50, 19 wrz 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Basiu dzieje się widzę Piękne początki i widać faktycznie że wszystko przemyślane.Buziaki zostawiam



Dziękuję Gosieńko faktycznie troszkę myślałam jak obsadzić rabatke ale powoli, powoli wizja przyszła w przyszłym roku od wiosny jak zdrowie pozwoli i czas to znów ruszymy w dalszą część ogrodu...Wspólnymi siłami damy radę.....
Przed samym wejściem do domku od strony podwórka jest dużo do zrobienia. Sama Gosieńko zobacz jak to wygląda....




Fronu domu nie pokaże bo tam to dopiero jest co robić. Może za kilka lat będzie czym się chwalić w tej części ogrodu oczywiście
Pozdrawiam Gosiek. I zapraszam częściej
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 11:11, 21 wrz 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Basiu nie byłam od czerwca, ale rabaty i obejścia są super, jak i chodniczki i obrzeża schodków, wiesz co roku coraz ładniej...Mikołaj rośnie jak na drożdżach...fajnie, że w genach ogrodniczkowanie otrzymał

Stara jabłoń pewnie cała w jabłuszkach co nie?

Buziaki przesyłam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 15:30, 21 wrz 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)
Basiu nie byłam od czerwca, ale rabaty i obejścia są super, jak i chodniczki i obrzeża schodków, wiesz co roku coraz ładniej...Mikołaj rośnie jak na drożdżach...fajnie, że w genach ogrodniczkowanie otrzymał

Stara jabłoń pewnie cała w jabłuszkach co nie?

Buziaki przesyłam


Aganiu dziękuję za komplementy cieszę się że podobają Ci się obejścia i nasadzenia Miki faktycznie rośnie w oczach a stara jabłoń owocami darzy w tym roku..... sama zobacz
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 16:05, 21 wrz 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale kawaler jużUśmiechnięty, musi byc wesoły
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anabuko1 10:48, 27 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Stare jabłonie są bezcenne.
Ładny skarb ci rośnie. Będzie ogrodnik ?
Trzymam kciuki za nowe prace.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies