Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

GorAna 17:14, 18 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ale teraz....uwazaj uwazaj ...tak mówiły moje dzieci
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
BASIA8 21:42, 18 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
GorAna napisał(a)
Ale teraz....uwazaj uwazaj ...tak mówiły moje dzieci



Robię Aneczko teraz tak jak piszesz. Dbam o Siebie i uważam na każdym kroku
Trzymaj Aniu mocno kciuki za jutrzejszy dzień.
Mam nadzieję że będę miała dobre wiadomości.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Ewa4 09:21, 19 wrz 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Nie no ja tez chcę już ogrodzenie jak Twój M skończy z teściem to wyślij ich do mnie bo mój M czasu nie ma a kowal bramę zrobił 2 lata już czeka a dalej z drzewa a Twoi już wprawieni będa .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
BASIA8 11:42, 19 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Ewa4 napisał(a)
Nie no ja tez chcę już ogrodzenie jak Twój M skończy z teściem to wyślij ich do mnie bo mój M czasu nie ma a kowal bramę zrobił 2 lata już czeka a dalej z drzewa a Twoi już wprawieni będa .Pozdrawiam


Spoko Ewuś podeśle Męża z Teściem do Ciebie Mąż dziś stwierdził że jakby miał 2 tygodnie urlopu to by się po urlopie nie ruszył -Ja zasugerowałam L4 na kolejne 2 tygodnie żeby doszedł do siebie sporo pracy jest przy i wokół domku. Dziś Mąż od rana przerabia pomieszczenie gospodarcze na garaż - wyburza ściany, wywozi gruz. Miał zakładać panele ogrodzeniowe, ale deszcz siąpi i szkoda moknąć.
Jak tylko będzie ogrodzenie w całości zrobione to napewno pokażę fotki
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 13:26, 19 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ja też trzymam mocno choć nie w temacie jestem. Ale dobre wieści lubię. Pracowity ten twój mąż strasznie. Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 22:44, 21 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Basia cudne te mebelki. Obiecałam sobie, że też sobie sprawię w przyszłym roku. Chciałam w tym, ale doszłam do wniosku, że może uda się upchnąć jakąś niewielką altankę na tych moich 4a i wtedy kupiłabym już konkretnie na wymiar.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Ewa4 14:24, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Basiu to jak sie obrobi podeślij do mnie hehe.
Ale jak juz będzie ogrodzenie to inne spojrzenie na ogród będzie fajnie masz.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
malgorzata_s... 15:54, 23 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No jesteś. Ucichłaś coś ostatnio. Pogoda jak to pogoda teraz leje,pociesza mnie to że moich nowych tujek podlewać nie trzeba.Roślinki się cieszą, my niekoniecznie. Buziaczki .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agawita 19:06, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Witaj Basiu,
jestem z rewizytą, działkę masz ogromną, jednego możesz być pewna, nudzić się nie będziesz Trzymam kciuki za wszelkie prace i pokazuj zmiany jak znajdziesz chwilkę.
Buźka
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
BASIA8 19:23, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agawita napisał(a)
Witaj Basiu,
jestem z rewizytą, działkę masz ogromną, jednego możesz być pewna, nudzić się nie będziesz Trzymam kciuki za wszelkie prace i pokazuj zmiany jak znajdziesz chwilkę.
Buźka


Aguś my napewno nudzić się nie będziemy, w ogrodzie i wokół domku jest co robić Jak tylko będą u Nas jakieś zmiany to fotki będę pokazywała. Ostatnie dni są bardzo deszczowe, więc w ogrodzie nic się nie dzieje. Mąż jest teraz na etapie przerabiania pomieszczenia gospodarczego na garaż, jak tylko skończy prace to napewno się pochwalę efektem końcowym
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies