Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród SWOICH

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród SWOICH

Babetka 22:34, 26 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Jestem pod wielkim wrażeniem, po odwiedzeniu wątku Beaty (0109). Ja jako mała dziewczynka marzyłam, że to właśnie ja zostanę następczynią Państwa Gućwinskich w największym zoo w Polsce. I zostanę najlepszym dyrektorem dla tych mieszkańców tego zoo. Jak widać nie trzeba mierzyć tak wysoko. Beata wraz ze swoim mężem robią coś wyjątkowego. Ja w domu mam tylko pyszczaczki (rybki akwariowe), które, jak wejdę do domu wesoło machają ogonkami i puszczają do mnie oko. Potem witają mnie dwa kotki. Kotka Kobra ma prawie 11 lat. Elvis ma 8 miesięcy (jest u nas od niedawna) - zrządzenie losu. Niesamowite jest to, że ile razy przebudzę się w nocy - to tyle razy kot się cieszy. Nie wyobrażam sobie domu bez zwierzaka. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

____________________
Babetka Wśród SWOICH
Maria667 08:46, 28 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witam Babetko serdecznie!
Wrzosowe pole jest piękne.
Z Twoim zacięciem to niedługo przebijesz wszystkie ogrodowiskowe ogródki!!!
Piszesz, że nie chcesz oczka. Wydaje mi się, ze taka decyzja przychodzi z czasem. Też tak mówiłam. Potem zarzekałam się, ze niebędę mieć ryb, bo brudzą wodę. Wszystko ta prawda. Ale teraz mam i oczko, i ryby, i kłopot też...
Pozdrawiam.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Anabell 22:22, 28 lut 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Babetko! przyszłam się przywitać , już zaglądałam do Ciebie , ale śladu nie zostawiłam.
Widzę masz taką kicię jak moja brązowo czarna. Moja trafiła do mnie , ktoś pewnie wywiózł. była maleńka i zabłąkana, teraz jest kochana. Pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Babetka 22:26, 28 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Witam również serdecznie. Wrzosowisko nie było w planie na rok 2012. Postanowiłam zrobić sobie prezent na imieniny (ostatnimi siłami). Jak napisałam wcześniej nie planuję oczka. W domu mam akwarium 450 litrowe i wystarczy. Nie zabiera mi opiekowanie nim mi dużo czasu. Obawiam się, że na zewnątrz oczko byłoby mało dopieszczone. Poza tym nie przewidziałam na nie miejsca. A fajnie, że myślisz, że przebiję wszystkie ogrodowiskowe ogródki. Nie mierzę tak wysoko, ale to miłe. Każdy w swoim ogrodzie ma się czuć dobrze, bo to jego ogród. Dodałaś mi otuchy, wiary w siebie. Dziękuję Ci bardzo. Z wiosennymi pozdrowieniami A Smok Wawelski już się przebudził z zimowego snu?
____________________
Babetka Wśród SWOICH
hanka_andrus 22:28, 28 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kocurkowe zdjęcia fajniaste! Macham łapką
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Babetka 22:45, 28 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Anabell. Dziękuje za miłe przywitanie. Byłam dziś na Twojej stronce. Jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam Wiosennie. Dla Ciebie hortensja (nie znam jej nazwy).
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Babetka 22:50, 28 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Witaj Haniu. dziękuję, że mnie odwiedziłaś. Moje futrzaste towarzystwo ogląda się na mnie. Cyba chcą, żebym poszła już spać. Więc Dobranoc. Jutro już o jeden dzień wcześniej do wiosny! Pozadrawiam szczerze.
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Roberto 17:53, 01 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Chyba nikt tak z utęsknieniem nie czeka wiosny jak my - zakręceni ogrodnicy
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
hanka_andrus 18:18, 01 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pewnie jeszcze emeryci i renciści, żeby można było w słoneczku na ławce posiedzieć. Wyszłam dziś do parku, i oczywiście na ławce znajomą parkę spotkałam. Pogaduszki zaliczone! Fajnie jest! Tulisiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Babetka 20:03, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Haniu, każdemu potrzebne są takie pogaduchy. Wiosna jest naszym sprzymierzeńcem Pozdrawiam
Kwiatuszek na pogodę ducha
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies