Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród SWOICH

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród SWOICH

andzia1606 19:40, 02 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Babetko witaj, zaglądam i trzymam kciuki za ogród. Kocury cudne. Ten szynkretowy to chyba kotka? Wydaje mi się, że pod pyszczkiem ma troche białego, o ile pamiętam, to trikolor u kotów to tylko samiczki. Zobacz u mnie jak mój odpoczywa.
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
JoannA 09:01, 03 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Babetko, dziękuję za kwiatka i biegnę na spacer po Twoim ogrodzie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Babetka 16:58, 03 mar 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Kochani, jestem po niedzielnym obiedzie, po którym zapada wiele zadań rodzinnych (w szczególności). Nie chciałabym się uzewnętrzniać, bo wiele z nas ma jakąś przykrą historię (w moim przypadku mój syn - zdrowotna - sportowa). Coś komuś kiedyś obiecałam. Myślę, że niedługo do Was wrócę. Pozdrawiam
____________________
Babetka Wśród SWOICH
margi 22:46, 07 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Ale masz fajnie ładne wiesiołki,lawenda i wisienki ja też potrzebuję 2 szt ale w moich okolicach ciężko kupić i są drogie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gosiniak 22:51, 07 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dobrze podejrzewałam, że to wiśnie od frontu, czyli masz iście ogrodowiskowy ogród
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
iwonaj 10:03, 29 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Witaj Babetko i ja tak zaczynałam więc będę ci kibicować w tworzeniu ogrodu pozdrawiam.

____________________
Iwona - Kocham ten ogród
Babetka 18:06, 06 maj 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Dziękuję Iwonko za słowa otuchy. W długi weekend miałam odrobić zaległości. Miał być założony trawnik za domem. Skończyło się na sprawdzeniu pH gleby, rozsypaniu nawozu. Mąż jeszcze popracował glebogryzarką i na tym koniec. Chyba cały okoliczny deszcz spadł na naszą posesję. Teraz mam piękne błoto sięgające gdzieniegdzie do krawędzi kalosza. Każdorazowe wejście może grozić bezpowrotną utratą obuwia. Mam teraz dwa warianty: posadzić ryż lub czekać na dogodniejsze warunki pogodowe.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Babetka 21:06, 06 maj 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Jak wiosna pozwoliła nakarmiłam trawnik (założony w zeszłym sezonie) Rosahumusem. Czułam się jakbym malowała trawę na brązowo (bo nawóz na kolor brunatny). Ciekawe czy kiedyś wymyślą inne kolory nawzów

Nie byłam przekonana co do bukszpanów dopóki nie wsiąkłam w ogrodowisko. Zakupiłam trochę bukszpanów. Teraz się zastanawiam czy posadzić je jakimiś roślinami okrywowymi czy wysypać - właśnie co?
Poczyniłam też trochę zakupów. W sobotę (jak pogoda pozwoli) postaram się te roślinki wysadzić.




____________________
Babetka Wśród SWOICH
Przetacznik 22:21, 07 maj 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Witaj Babetko. Już od progu widzę, żeś bratnia dusza, w aspekcie lawendy ale i zwierzaków. Właściwie to jesteśmy niedoszłymi konkurentkami o stanowisko pracy we Wrocławskim ZOO. Ja także snułam w dzieciństwie marzenia na temat praktykowania u Gucwińskich i przyszłej pracy tamże. Skończyło się na tym że mieszkam w Wraszawie i od kilku lat kupuję wraz z rodzinką roczne bilety wstępu do Zoo o! : )
Widze u ciebie syberyjskie chyba kocisko? Dom ze zwięrzętami to przyjemność, potwierdzam. Pozdrawiam i czekam na dalsze pokazy ogrodowe : )
____________________
Gardenarium 22:40, 07 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
http://www.ogrodowisko.pl/watek/525-ogrodowa-bizuteria
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies