Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wśród SWOICH

Pokaż wątki Pokaż posty

Wśród SWOICH

elzbieta_b 07:37, 05 lut 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Dobrze trafiłaś. Pokaż następne zdjęcia.
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Babetka 22:19, 07 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
za domem nie jest za ciekawie. Posadziłam trochę drzew, kawałek wrzosowiska. Mam nadzieję, że w tym sezonie uda mi się dokonać tych najważniejszych prac. W następnej kolejności będę "dopieszczać".


ciekawa jestem w jakiej kondycji będzie mój trawnik po pierwszej zimie.


pierwsze trzy zdjęcia to dalsza cześć frontu domu i alejka wzdłuż domu (tu rosną hortensje, choiny dosadzę różaneczniki).
za domem będzie piękny trawnik..ale muszę poczekać na wiosnę . Póki co cieszę się wrzosowiskiem. Taki prezent zrobiłam sobie na imieniny.
ale wcześniej trochę się napracowałam, zanim posadziłam wrzosy. Ziemię mam gliniastą. Była przemieszana w piaskiem, ale i tak po deszczach stoi woda. Moim zdaniem za długo.
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Babetka 11:22, 10 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Witam. Dziękuję bardzo Wam wszystkim za bardzo miłe i ciepłe przyjęcie na forum, oraz za kwiaty. Pozdrawiam
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Ewa4 18:33, 13 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witam Cię serdecznie.
sadzenie kwiatów na glinie znam to też tak mam ale rabatka wrzosowa piekna.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
adom1206 19:02, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Witam się i ja.Pięknie już masz a na wiosnę będzie jeszcze lepiej.Lawenda obłędna szkoda,że u mnie nie chce rosnąć.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
ka1sia 19:38, 13 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
I ja witam cieplutko Piękne wrzosowisko i tytuł bardzo mi się podoba, pozdrawiam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Babetka 22:15, 24 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Przed wysadzeniem lawendy (i posadzeniem czegokolwiek) wykopałam głęboki dół. Pozbyłam się ciężkiej ziemi. W planach dół nie miał być aż taki głęboki, ale wykopywałam z ziemi jakieś ciekawe rzeczy (nie były to skarby) i siłą rzeczy powstał rów. Nabytą ziemię wraz z piaskiem wrzuciłam do dołu. Pomyślałam sobie jak lawenda lubi gleby wapienne - to w miejsca gdzie miałam ja posadzić podsypałam rozbitymi skorupkami po jajkach (przez zimę nazbierało się tego trochę). Podlewam ją mało kiedy i w zasadzie zapominam o nawożeniu.
Pozdrawiam. A wiecie, że bociany już do nas lecą !!
____________________
Babetka Wśród SWOICH
hanka_andrus 23:25, 24 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
O, Babetko, to dobra wiadomość! Pozdrawiam
.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gosiniak 09:53, 25 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witam, śliczny front, a i resztę zrobisz pomału, a mnie też bardziej cieszą roślinki niż torebka, buty itp. czyli witaj w klubie zakręconych ogrodowo,
Co to za drzewka masz posadzone przy furtce, ślicznie wyglądają?
I bardzo się cieszę, że bocianki wracają, wiosna idzie.....
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Ewa4 17:51, 25 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Czy po fotce z wrzosowiskiem jest oczko wodne a masz aktualne zdjęcie bo oczko wodne mi się w tym roku marzy i tak podglądam gdzie się da jak masz coś to prosze pokaż.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies