Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Eksperymentalna funkcja: Sprawdzanie poprawności postów

Pokaż wątki Pokaż posty

Eksperymentalna funkcja: Sprawdzanie poprawności postów

Gardenarium 19:11, 13 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pisanie dużymi literami oznacz "krzyk" uśmieszkami można wyrażać emocje Starajmy się jednak nie popadać w przesadę wykrzyknikową !!!!! Ja się boję takich postów. Zobacz sama. Ronin ma rację.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
arcobaleno 20:13, 13 lut 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Danusiu, ale właśnie nie raz i nie dwa są sytuacje kiedy potrzeba coś wykrzyczeć, czasem z radości a czasem ze złością. Jest ogólnie przyjęte w internetowym świecie, że nie pisze się całości postów wielkimi literami bo to się po prostu źle czyta i źle odbiera, ale pojedyńcze słowa to nie to samo.
Z wykrzyknikami nie daję się przekonać - co i rusz natrafiam na takie własnie wypowiedzi tu na forum czy w innych miejscach w sieci i doprawdy nigdy nie spotkałam się z opinią, że jest to nieprawidłowe czy źle odbierane - nie dajmy się zwariować. Teraz ton mojej wypowiedzi jest rzeczowy i spokojny, toteż wykrzykników w nim brak, ale na forum są sytuacje różne, mamy tu różne osoby, w różnym wieku o różnych charakterach i osobowościach, jedne są bardziej spokojne i opanowane inne nieco bardziej wariackie i spontaniczne i ja myślę, że warto pozwolić na tę różnorodność bo inaczej zaczniemy się czuć tu sztywno i jak na cenzurowanym a przecież chyba nie o to chodzi.. tylko o to, zebyśmy wpadali tu z uśmiechem i przyjemnością.

Czasem wpadam tu jak po ogień, jestem zabiegana, mam na głowie masę obowiązków, piszę szybko, nie każdy ma czas na kilkugodzinne forumowanie. Ale lubię tu być, lubię chłonąć wiedzę, wymieniać się doświadczeniami, zaglądać do Waszych ogrodów i nie chciałabym spędzać połowy czasu na sprawdzaniu poprawności przecinków czy spacji...kurde, no!

Teraz pokazuje mi, ze tekst zawiera 4 błędy i za chiny nie wiem o które chodzi a naprawdę szkoda mi czasu na gorączkowe poszukiwanie ich bo to przecież forum ogrodowe a nie języka polskiego
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Gardenarium 20:15, 13 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie musisz poprawiać, to była tylko prośba Ronina
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies