Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Koi i kolorowe karasie

Pokaż wątki Pokaż posty

Koi i kolorowe karasie

piotr_banask... 22:20, 15 lut 2013

Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 2
Witam
Mam stawek, niezbyt duży około 300 m2 , dostałem go w 2011 r. i zarybiłem Koi, w stawie były już karasie. Ryby rozmnożyły mi się do tego stopnia że teraz właściwie są plagą, pływają całymi ławicami i są różnokolorowe, a z roku na rok jest ich coraz więcej, i pomimo że wpuściłem trzy sporawe szczupaki to ryb przybywa ( chyba szczupaki nie gustują w tych czerwonych żółtych i innych w ciapki ).

Natomiast w stawku mam mało roślin, szczególnie tych natleniających wodę, chętnie wymienię ryby na rośliny takie jak - Rogatek sztywny, Grubosz Helmsa, Moczarka kanadyjska, Przęstka pospolita, Wywłócznik wodny, Rdestnica kędzierzawa, Rdestnica połyskująca, Strzałka wodna, lub lilie wodne i inne grążele, może być też kotewka orzech wodny.
Mieszkam w Raszynie a stawek mam w Ruścu, jeśli ktoś mieszka w okolicy lub w Warszawie chętnie się wymienię. Ponieważ wysyłka ryb raczej nie wchodzi w grę gdyż ryby nie przeżyłyby wysyłki, ale w promieniu 20 km od Raszyna chętnie dojadę.
piotr_banask... 22:27, 15 lut 2013

Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 2
P.S.
Zapomniałem dopisać iż realizacja będzie możliwa około kwietnia
Gardenarium 10:52, 16 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To moje rejony , ale w moim stawie nie mogę mieć ryb. Na pewno ktoś się znajdzie na wymianę na rośliny.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
michalw 15:48, 21 wrz 2013

Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1
A ja z innej beczki, gdzie zaopatrujecie się w karmę dla karpii koi?
adamr 00:54, 01 paź 2013

Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 1
Profesjonalne karmy dla różnych gatunków ryb dostaniesz w sklepie coppens.pl Kilka razy już tam zamawiałem, także sprawdzony sklep.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies