Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » "Mój piękny ogród" Czy kiedyś tak powiem? Zaczynam, proszę o pomoc w projektowaniu

Pokaż wątki Pokaż posty

"Mój piękny ogród" Czy kiedyś tak powiem? Zaczynam, proszę o pomoc w projektowaniu

malika27 07:56, 18 lut 2013

Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 1
WITAM.Moja dzialka ma 1973 m. Narazie stoi dom w stanie surowym zamknietym.W tym roku chcemy uksztalowac troche teren i na jesieni zaczac obsadzenia.Dom stoi na wzniesieniu takim lekkim. Dzialka znajduje sie przy szosie.Tak myslalam zeby od drogi zasadzic szmaragdy rownym rzedem jako oslona od drogi.A dopiero w srdku cos kolorowego.Za domem bede miala miejsce na moje ukochane funkie ktore sama rozmnazam.Chcialabym zrobic pieknie i popelnic jak najmniej bledow.Czytam was od dawna i wiem ze wiele tu bardzo madrych glow.

Gardenarium 08:32, 18 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam serdecznie i zapraszam do wklejania zdjęć działki i jej planu, schematu, aby cokolwiek zobaczyć jak to wszystko poukładać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies