Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Iwona. Serdecznie pozdrawiam z małego ogrodu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Iwona. Serdecznie pozdrawiam z małego ogrodu.

17:48, 18 lut 2013
Od kilku lat mam możliwość cieszyć się niewielkim ogrodem, doświadczać emocji, spokoju, troszczyć się o rośliny. Korzystam z Waszej wiedzy Drodzy Forumowicze, bywam w Waszych ogrodach, czytam porady i urzekła mnie pozytywna aura Forum, więc dołączam do Was z ochotą.
Gardenarium 19:23, 18 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Iwa, bardzo jestem ciekawa Twojego zakątka, w jakim jest stylu? Koniecznie zakładaj wątek i pokazuj co się da
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
22:30, 18 lut 2013
Danusiu, żałuję, że dopiero teraz do Was dołączyłam. Zakątek zaprezentowałam, kilka zdjęć już jest, teraz jeszcze muszę opanować sprawy techniczne.
Widzę, że zimowa aktywność Forumowiczów jest odwrotnie proporcjonalna do aktywności przyrody
Gardenarium 23:02, 18 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak, nasze forum jest chyba najbardziej aktywnym zbiorem ogrodników w necie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Roberto 21:28, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witaj Iwono, tak jak pisała Danusia - czekamy na kolejny zbiór Twojego ogrodu
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
12:39, 22 lut 2013
Dziękuję. Postaram się oczywiście nie zawieść choć przyznam, że to raczej ja czerpię pełnymi garsiami korzyści z dołączenia do Forum, nie tylko ogrodnicze informacje, artykuły, ale pozytywną aurę Ogrodowiska. Zdjęcia będę dodawać w miarę możliwości i gdy będzie co pokazać, bo mój ogród(eczek) rozwija się powoli.
BASIA8 10:28, 25 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witam Cię Iwonko Serdecznie
Idę teraz na Twój wątek, obejrzeć ogród. Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
12:56, 25 lut 2013
Zapraszam, jak w tytule wątku, bardzo serdecznie i już też zamierzam wybrać się do Doliny Muminków
Babetka 21:35, 25 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Witam, witam i o wiosnę pytam? Kwiatuszka przesyłam
____________________
Babetka Wśród SWOICH
15:51, 26 lut 2013
Babetko dziękuję za tę odrobinę wiosny Tak jak wszyscy, czekam na nią niecierpliwie, ale kilka dni temu zasypało nas sporą ilością śniegu, topnieje powoli, ale dla poprawienia nastroju zamierzam wybrać się do ogrodniczego sklepu no i do Twojego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies