Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w moim krwioobiegu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w moim krwioobiegu

daphne 20:26, 12 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
anna_studio napisał(a)
Witaj Daphne...
Zajrzałam do Twojego krwioobiegu...nie wiem czy to dozwolone..takie mieszanie krwi...
Powitał mnie matematyczny ład....rząd pięknych kulek...
Życzę powodzenia w pracach i wielu gości na wątku....
Będę kibicować....na razie nadążam...


mieszanie krwi dozwolone. Ja mam ARH+ więc chyba z większością mogę się mieszać
____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
anna_studio 20:27, 12 mar 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
daphne napisał(a)
Agnieszko to choroba która się rozwija w ukryciu niby nic ... niby róże ładne, ale u kogoś. Aż tu nagle oglądasz czyjeś zdjęcie i sobie myślisz "może spróbuję choć taką jedną, tyle ludzi się nimi zachwyca, a że ogród ma być różnorodny to jedna róża znaleźć się chyba też powinna" i kupiłam jedną...i miałam przez 5 lat a teraz wymyśliłam na tle szmaragdów czyli mocno zielonym tle jasne róże (białe, łososiowe, delikatny fiolet tzw nostalgiczna) pod nimi wsadzę lawendę ... no i ciąg dalszy choroby znasz



Ach to tak....!!! To ja też zawirusowana....na razie nie mam ani jednej....
Ale zaplanowałam......jedną
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
emka 22:00, 12 mar 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
Witaj
odpowiedziałaś mi w kwestii szmaragdów w wątku Karoliny i tak do Ciebie trafiłam; fajny ogród, a zapowiada się intersujący ciąg dalszy, będę zaglądać
u mnie już rosną spore szmaragdy, a teraz zastanawiam się nad posadzeniem następnych, ale obawiam się czy utrzymam je na wys. 1,5 m ? one miałyby stanowić takiniski żywopłot, w zastępstwie za cisy (cena)

pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry
Loosiuu 23:37, 12 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Witaj Dobrze, że zdecydowałaś się na projekt koncepcyjny. Teraz będziesz miała łatwiej z zagospodarowaniem. Będę podglądał twoje działania i fotki. Już widać, że będzie ładnie
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
mira 09:00, 13 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Witaj!
teraz trafiłam na ten krwioobieg i zostaję - piękne masz już duże rosliny a zmiany dynamicznie sie zapowiadają - to trzymam kciuki i bedę kibicować ale musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość bo na razie zima - przynajmniej u mnie
pozdrawiam

ps.
wiesz jak się nazywają te kule pod murem domu - świetne
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gosiniak 11:24, 13 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
daphne napisał(a)
Agnieszko to choroba która się rozwija w ukryciu niby nic ... niby róże ładne, ale u kogoś. Aż tu nagle oglądasz czyjeś zdjęcie i sobie myślisz "może spróbuję choć taką jedną, tyle ludzi się nimi zachwyca, a że ogród ma być różnorodny to jedna róża znaleźć się chyba też powinna" i kupiłam jedną...i miałam przez 5 lat a teraz wymyśliłam na tle szmaragdów czyli mocno zielonym tle jasne róże (białe, łososiowe, delikatny fiolet tzw nostalgiczna) pod nimi wsadzę lawendę ... no i ciąg dalszy choroby znasz

Miałam dokładnie tak samo
Bałam się róż, bo ciągle się czyta że trudne w uprawie, ale jak człowiek zacznie od jednej to ciężko się później na niej zatrzymać I dobrze im więcej tym lepiej
pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
KasiaBialofi... 15:27, 13 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Ja wiedziałam że róże muszę mieć! Juz mam posadzony żywopłot z historycznych i jeszcze 4 okrywowe w takim nieciekawym kacie a w planach pnąca na pergolę. A potem.... się zobaczy
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
AniaDS 14:04, 20 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
A co tu taka cisza?
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Magda70 22:31, 21 mar 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dzień dobry... a raczej wieczór
Kamyczki...luubie i będę podglądać rewolucje ...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
daphne 10:22, 25 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
cisza bo mnie nerwy biorą kiedy taka zima i tyle niecenzuralnych słów się na usta ciśnie.
w nocy sobota/niedziela było u mnie -22!

szpadelek-nóż do darni już przyszedł ale nie ma co z nim jeszcze zrobić kiedy pół metra sniegu leży. tyle śniegu to przez całą zimę u mnie nie było.

pozdrawiam wszystkich wyglądających miłych ciału temperatur
____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies