Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Tengela - 9 czerwca 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Tengela - 9 czerwca 2013

tengel27 19:38, 09 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Atmosfera była tak wspaniała, że wręcz zwalała z nóg

Agnieszko, wyjazdowe? Wszystko da się zorganizować póki są chętni A jak nie to w lipcu na Dolnośląskie Warsztaty Craftowe trzeba się wybrać - będą warsztaty z decou Ja sam będę obecny zarówno jako prowadzący swoje warsztaty jak i uczący się decou na bogato Już się nie mogę doczekać aż znów zobaczę Wrocław
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
grupa_trzyma... 20:56, 09 cze 2013

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Poproszę o szczegóły tych warsztatów. Do Wrocławia mam blisko i nocleg u brata zapewniony. Jestem namówiona!
Decou na bogato? Czyżby chodziło o ikony?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
zuza12 21:00, 09 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Ja też przyłączam się do podziękowań.
To była wspaniała niedziela w miłym towarzystwie. Cieszę się, że udało nam się spotkać. Poznaliśmy się, zobaczyliśmy ogród i kolekcję kaktusów Dawida, poznaliśmy Jego wspaniałych rodziców i jeszcze się czegoś nauczyłyśmy. No i zapomniałabym, ze nakarmiono nas tak suto, ze nie chciało się nam wracać. Wiem też, że ta technika, obok wyszywania będzie moim drugim hobby. Dzięki Dawid.


Goście przyjechali, warsztat gotowy, to zaczynamy:









____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 21:09, 09 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Nasze deseczki były takie niepozorne.



A potem wyczarowałyśmy z nich, z pomocą Dawida, prawdziwe cuda.



Edytka pracowała z papierem ryżowym.



A to już końcowy efekt.



I dzieło mistrza




____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
tengel27 21:12, 09 cze 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Poproszę o szczegóły tych warsztatów. Do Wrocławia mam blisko i nocleg u brata zapewniony. Jestem namówiona!
Decou na bogato? Czyżby chodziło o ikony?


Poszło na PW
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
grupa_trzyma... 21:18, 09 cze 2013

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Widziałam. Dziękuję bardzo
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
monteverde 21:27, 09 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dawid bardzo mile spotkanie widzę, że dziewczyny zadowolone z wizyty i warsztatów szkoda, że nie mogłam pojechać, chociaż wcześniej się deklarowałam, ale może jeszcze kiedyś?.... pozdrawiam wszystkich dziewczyny obfociłyście ogród Dawida?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zuza12 21:43, 09 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
monteverde napisał(a)
Dawid bardzo mile spotkanie widzę, że dziewczyny zadowolone z wizyty i warsztatów szkoda, że nie mogłam pojechać, chociaż wcześniej się deklarowałam, ale może jeszcze kiedyś?.... pozdrawiam wszystkich dziewczyny obfociłyście ogród Dawida?


Jest czego żałować. Było bardzo fajnie. Ja do tej pory się zacieszam moja deseczką. Fotki ogrodu Dawida wrzucam w jego wątku.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
hanka_andrus 21:51, 09 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja nie mam siły zgrywać zdjęć. Może jutro wieczorem, dziś odlatuję do spania.Od 3-iej na nogach.
To już chyba moje ''ostatnie podrygi''
I będzie: Hania tańczyła jedno lato!
I są dokumentacje na to!
Wszystkich proszęo wyrozumiałość
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 21:51, 09 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poczytałam, jak miło, że są chętni do organizowania spotkań. Dawidzie, bardzo dziękuję za zanagążowanie. Dziewczyny na pewno szczęśliwe Pozdrowienia i do zo...

Haniu, leć spać, ja też wczoraj padłam i nie wkleiłam zdjęć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies