Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Rudej pod lasem :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Rudej pod lasem :)

agata19762 11:34, 26 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Ruda
fajnie, że jesteś
też mam westa....Timi


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
zbigniew_gazda 11:45, 26 mar 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Cześć Ruda. Jestem pod wrażeniem pięknej modernizacji domu. Życzę sukcesów ogrodowych.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ruda 11:53, 26 mar 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
agata19762 uwielbiam weściki. To może umówimy nasze psiaki na randkę, hi hi

dziękuję Zbyszku za przywitanie. Mam nadzieję kiedyś wychodować taką dużą ketmię syryjską jak twoja
____________________
Ogród Rudej pod lasem
agata19762 19:59, 20 kwi 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Witaj Ruda

nie ma sprawy z randką psiaczków...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 20:02, 20 kwi 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
dziękuję za wizytę

baaaaaaardzo podoba mi się Twoja ścieżka,
i nie tylko



ogród pięknieje w oczach....

daj jeszcze jakieś fotki.....plisssssss

pozdrawiam wiosennie

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
ruda 10:27, 21 kwi 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
Agata19762 postaram się wrzucić jakieś foty niedługo ale jakoś nie mogę się ze wszystkim obrobić, praca, dom, dziecko...
w ogrodzie zrobiłam na razie tylko najpilniejsze rzeczy, mąż robi w dalszym ciągu ścieżkę, murki....
Byłam już w szkółce, mam na oku cisy Hilli, derenie i brzozy Za dwa tygodnie mam urlop to powalczę
____________________
Ogród Rudej pod lasem
ruda 10:29, 21 kwi 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
a póki co to moje jedyne zakupy ogrodnicze...
____________________
Ogród Rudej pod lasem
ruda 11:37, 27 kwi 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
Wracam pod dłuższej przerwie, w końcu można zacząć pracę. Mam dwa tygodnie urlopu, mam nadzieję, ze zrealizuje choć częśc zamierzeń ogrodowych.
póki co upajam się widokiem zakwitających roślinek, dawniej tego nie zauważałam a teraz cieszę się każdym nowym listkiem.
mój modrzew, jakie ma śliczne miotełki

a to tulipanowiec


drzewko owocowe
a na koniec widok na ruderę sąsiada


dobra, idę pracować. zaglądnę wieczorem
____________________
Ogród Rudej pod lasem
ruda 09:20, 06 maj 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
urlop się rozpoczął, mam teraz mnóstwo czasu żeby coś podosadzać w ogródku.

Póki co sezon tulipanowy trwa



ścieżka się robi, murki również ale ponieważ jest to bardziej działka męza muszę się realizować gdzie indziej. Chcę dokończyć rabatę z przodu ale nie wiem co dosadzić. Może pomożecie?


rośnie świerk, dwa berberysy, dwie tuje danica, jedna mahonia, no i jakiś płożący iglak... Może jakaś trawa, tawułki, żurawki???



a jak myślicie, jest w ogóle sens sadzić jakiś żywopłot?? tuje szmaragd, cięta do wysokości płotu albo irga błyszcząca? Jakoś to ogrodzenie za bardzo się odznacza...
____________________
Ogród Rudej pod lasem
AniaK 22:46, 06 maj 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Wpadłam z rewizytą, ależ roboty u Ciebie zrobionej, dom przeszedł niesamowitą odmianę. Super, że masz las za płotem. Ścieżka śliczna.
Polecam żurawki mają tyle kolorów, tawułki jak najbardziej i trawy też będą doskonale pasować
Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies