Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi Ogród

MaciejK 08:38, 08 kwi 2013


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368
Marzena2007 napisał(a)
Witaj Odpowiedzialam Ci nt laurowiśni
Nt ptaków się nie wypowiadam, bo zielona jak wiosenna trawa w tym temacie jestem. Dzięki Bogdzi powolne, aczkolwiek robię postępy w tym temacie


Muszę szybko kupić budki lęgowe
____________________
Ptasi Ogród
MaciejK 08:46, 08 kwi 2013


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368
Marzena to ostatni dzwonek na zakup odpowiedniej budki lęgowej dla ptaków
I zależnie od tego jakie ptaki chesz zwabić do swojego ogrodu. Zawieszamy budki lęgowe rózniące się średnicą otworu wlotowego. Pamiętaj też, że istotna jest również wysokość zawieszonej budki i odpowiedni kierunek.
Służę pomocą
____________________
Ptasi Ogród
MaciejK 08:48, 08 kwi 2013


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368
____________________
Ptasi Ogród
MaciejK 09:03, 08 kwi 2013


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368



Marzena do dzieła
____________________
Ptasi Ogród
BASIA8 10:12, 09 kwi 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Macieju.
Trzeba przyznać że bażant który odwiedza Nasz ogród kolory ma piękne. Moje zdjęcie zrobione jest przez okno od kuchni, bałam się że go wystrasze jak wyjdę z domu. W realu jest dużo ładniejszy.
Ale Masz piękne wiszące stołówki, gdzie takie kupiłeś?
Pokaz drapieżnych ptaków rewelacyjna sprawa. Chętnie bym się na taki wybrała. Może kiedyś w moim regionie coś takiego zorganizują.
Pozdrawiam.

____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
baraga1904 10:13, 09 kwi 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...jak będę miała wysokie drzewa to też założę budki...na razie tylko podglądam u innych...
MaciejK 10:48, 09 kwi 2013


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 368
BASIA8 napisał(a)
Witaj Macieju.
Trzeba przyznać że bażant który odwiedza Nasz ogród kolory ma piękne. Moje zdjęcie zrobione jest przez okno od kuchni, bałam się że go wystrasze jak wyjdę z domu. W realu jest dużo ładniejszy.
Ale Masz piękne wiszące stołówki, gdzie takie kupiłeś?
Pokaz drapieżnych ptaków rewelacyjna sprawa. Chętnie bym się na taki wybrała. Może kiedyś w moim regionie coś takiego zorganizują.
Pozdrawiam.





Basiu dawaj tego Pana bażanta do mnie do Ostrowa Wielkopolskiego moja Panna na wydaniu jest sama i czeka
Wiszące stołówki kupiłem w Irlandii.
Pokaz ptaków drapieżnych odbył sie w Irlandii, mieszkałem tam przez pewien okres i miałem okazję być na takim fajnym pokazie- bardzo polecam, świetna sprawa
Chętnie bym się tam wybrał raz jeszcze...
____________________
Ptasi Ogród
BASIA8 10:30, 10 kwi 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
MaciejK napisał(a)




Basiu dawaj tego Pana bażanta do mnie do Ostrowa Wielkopolskiego moja Panna na wydaniu jest sama i czeka
Wiszące stołówki kupiłem w Irlandii.
Pokaz ptaków drapieżnych odbył sie w Irlandii, mieszkałem tam przez pewien okres i miałem okazję być na takim fajnym pokazie- bardzo polecam, świetna sprawa
Chętnie bym się tam wybrał raz jeszcze...



Macieju Twoja bażancica napewno znajdzie w okolicy odpowiednią partję
Szkoda że tak daleko kupiłeś stołówki dla ptaszków - są rewelacyjne. Ja do Irandii chyba się w swoim życiu nie wybiorę. Słyszałam że tam jest pięknie
Zapraszam Cię do swojej Doliny Muminków bo chyba jeszcze jej nie odwiedziłeś.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Robertop 10:30, 15 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Czesc Maciek, Bardzo ciekawy wątek. Pozdrawiam.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
BASIA8 10:43, 15 kwi 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Cześć Macieju.
Kiedyś napewno przy altance posadzimy róże pnące lub clematisy Rok 2013 w Naszym ogrodzie, nie przyniesie zmian Trochę życie zweryfikowało plany i niestety nic nie będziemy zmieniać. Jedyne co małżonek zaplanował to kupno drzewa na meble do altanki - szkice już narysował - teraz tylko czeka mnie wybór wzoru i będzie działał W tym roku zajmiemy się pielęgnacją tego co mamy.
Mam nadzieję że pogoda się ustabilizje i będzie można wolne chwile po pracy spędzać w altance. Ja najbardziej nie mogę się doczekać weekendowych obiadków w ogrodzie
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies