Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Nieopierzony działkowicz pozdrawia ze świętokrzyskiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieopierzony działkowicz pozdrawia ze świętokrzyskiego

madzielena 11:22, 05 kwi 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Witam serdecznie wszystkich Ogrodowiskowych Forumowiczów! Mam na imię Magda, mieszkam i pracuję w Ostrowcu Świętokrzyskim i od niedawna jestem wraz z mężem i dzieciaczkami szczęśliwą użytkowniczką niewielkiej, niespełna 400 metrowej działki. To moje pierwsze kroki na własnym terenie, dlatego chętnie podpatruję rozmaite rozwiązania, które stosujecie na własnych działkach. Brak mi również szczegółowego rozeznania w roślinach, ale mam nadzieję szybko to nadrobić
Już od dłuższego czasu zaglądam do Waszych ogródków; nie ukrywam że interesują mnie zwłaszcza te podobnego przeznaczenia i wielkości - czyli działeczki Rod-owskie.

Pozdrawiam raz jeszcze bardzo serdecznie!
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
hanka_andrus 11:39, 05 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj, Madziulko! Trochę nas jest, tych właścicieli ROD-owskich ogródków. Niewielkie to poletka, i ograniczone zakazami, ale i tak lubimy tam przebywać. Z czasem się zorientujesz, kto takie ma. Oprócz mnie, Jotka z Ogrodowych impresji, Basia Krajewska i jeszcze kilkaset innych, którzy się nie ujawniają, bo myślą, że ogród ma być od razu jak z żurnala.
Pozdrowienia zostawiam.Zapraszam.



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
madzielena 11:45, 05 kwi 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Bardzo dziękuję za tak miłe powitanie Mam nadzieję że dzięki Waszej pomocy uniknę wielu błędów. Działki Rodowskie to troszkę inna bajka niż przydomowe ogródki. Przyznam Haniu, że jeszcze jako anonim spędziłam wiele miłych chwil w Twoim ogródku. Teraz, kiedy odważyłam się (och cóż za bohaterstwo hihi ) na rejestrację, będę wreszcie mogła też coś dodać od siebie, choć doświadczenie mam znikome. Biegnę założyć własny wątek choć chwalić się jeszcze nie ma czym Pozdrawiam!
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
stefcia 17:07, 05 kwi 2013

Dołączył: 14 mar 2013
Posty: 17
Dzień dobry jestem miłośniczką roślin od zawsze wiele lat mieszkałam w mieście,ogród zastępowały mi kwiaty doniczkowe,nazbierało się ich kilkadziesiąt.Są też weteranki mające powyżej 30lat.Gdy przeprowadziliśmy się na wieś,dopiero się zaczęło nareszcie miałam ogród a w nim stare odmiany piwonii,floksów i innych roślin.



,uwielbiam nasturcję,marzy mi się ogród rustykalny

Spróbuję założyć wątek o przygodzie z ogrodem.
Graszka 16:46, 14 kwi 2013

Dołączył: 02 paź 2012
Posty: 62
Cześć Magda. jestem tutaj sporadycznie, bo doba moja nie wiem dlaczego bardzo się skurczyła. Od zeszłego roku posiadam nieco mniejszą działeczkę bo 300m, i tak samo jak Ty szukam tutaj inspiracji. Masz rację działka a ogródek przydomowy to dwie inne historie
____________________
Pod starą jabłonią
madzielena 23:14, 14 kwi 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Witajcie!

Graszka witam Cię serdecznie i dziękuję za odwiedziny Stawiam pierwsze kroki w byciu działkowcem i póki co wszystko jest dla mnie nowością. No ale dzięki temu forum nie błądzę po omacku bo zawsze ktoś poda pomocną dłoń
Jako że jesteś starsza stażem w byciu działkowcem będę mieć do Ciebie pewnie mnóstwo pytań
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Asisko_2005 15:32, 10 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Witaj madzialena. nie myślalam, ze spotkam tu kogoś z woj. Świętokrzyskiego a już z własnego miasta to w ogóle. Podczytuję forum od kilku tygodni , dzś postanowiłam się ujawnić.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
madzielena 16:33, 10 maj 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Asisko_2005 napisał(a)
Witaj madzialena. nie myślalam, ze spotkam tu kogoś z woj. Świętokrzyskiego a już z własnego miasta to w ogóle. Podczytuję forum od kilku tygodni , dzś postanowiłam się ujawnić.


Witaj Asiu, właśnie pytałam w swoim wątku czy jesteś z Owca A teraz przeczytałam, że tak.

Masz ogródek czy działeczkę?

Oprócz mnie z Ostrowca jest jeszcze Beata_S oraz spod Ostrowca BASIA8.

Pozdrawiam serdecznie, świetnie że się ujawniłaś - rośnie powoli nasza grupa

____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
GorAna 18:58, 10 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witaj na Ogrodowisku
Życzę powodzenia
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Asisko_2005 22:12, 10 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Madzialena mam ogódek, co prawda młody jeszcze bo załozony w czerwcu ubiegłego roku, ale mam nadzieje, że za jakis czas rosliny się rozrosną. Może jakąś grupę ostrowiecką założymy?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies