Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Bishop of Llandaff

Pokaż wątki Pokaż posty

Bishop of Llandaff

ewa_c 22:52, 14 kwi 2013


Dołączył: 14 kwi 2013
Posty: 47
Witam odkupię, przyjmę kłącze dalii Bishop of Llandaff o ciemnych liściach i czerwonych kwiatach, komponuję czerwoną rabatkę, nigdzie nie mogę kupić tej odmiany, zakupiona na allegro po posadzeniu do doniczki w marcu wypuściła jasne liście więc to na pewno nie ta odmiana polecam się gorąco
____________________
Ewa_C
Gardenarium 06:45, 15 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja ją kiedyś miałam, ale teraz nie uprawiam dalii




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewa_c 09:48, 15 kwi 2013


Dołączył: 14 kwi 2013
Posty: 47
Tak to dokładnie ta dalia jak na załączonym zdjęciu w dodatku w pięknym otoczeniu. Ja już znalazłam kogoś kto się podzieli więc pełnia szczęścia. Też kiedyś miałam lecz przemarzły w garażu. Jestem pełna podziwu dla pani ogrodu, widziałam chyba panią w programie Maja w Ogrodzie, czytałam także artykuł o pobycie w Hidcote, cudne zdjęcia . Ja zakochałam się w tym projekcie kilka lat temu po lekturze artykułu w wydaniu specjalnym Mój Piękny Ogród, od tej pory z różnym skutkiem próbuję tworzyć własną, lecz na mniejszą skalę oczywiście . Ostatnio z powodów zdrowotnych trochę odpuściłam, ale w tym roku zew powrócił Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa_C
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies