Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Wita Was Alicja z Krainy jeszcze nie Czarów

Pokaż wątki Pokaż posty

Wita Was Alicja z Krainy jeszcze nie Czarów

AlicyaLK 15:16, 30 kwi 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Chciałabym powitać Wszystkich Ogrodowiczów! Już prawie rok zaglądam na Ogrodowisko, podziwiam Wasze przepiękne ogrody i doczytuję o projektowaniu i zakładaniu ogrodu. Mam już swoje ulubione, a niektórych Ogodowiczów mam wrażenienie, że znam osobiście Stwierdziałam jednak, że to tak nieładnie podglądać tylko , trzeba się przywitać i zaprezentować, co się ma, a w zasadzie czego się nie ma, a chciałoby się mieć
Tak więc, tak jak w tytule - mam na imię Alicja i jestem z Krakowa. Swoją Krainę Czarów mam na razie w głowie i częściowo na papierze Doświadczenia z ogrodnictwem w zasadzie nie mam żadnego, ale niedawo zostałam posiadaczką domu z średniej wielkości ogródkiem z ogromną ilością drzew - głównie iglastych, a ponieważ kocham wszystko co piękne, stwierdziłam, że i ogrodnictwa muszę się nauczyć, aby mój ogród w końcu zaczął mnie cieszyć, a nie straszyć!
Podczas generalnego remontu domu zostały zniszczone prawie wszystkie byliny i trawnik, ziemia została ubita, tak że wokół domu jest teraz w zasadzie klepisko, a nie ogród, tak więc w tym roku przystępujemy do trudnego etapu planowania ogrodu, przygotowania podłoża pod nasadzenia + w miarę możliwości (przede wszystkim finansowych), rozpoczęcia nasadzeń Jednym słowem zaczynam tworzyć własnymi rękami i męża - naszą własną Krainę Czarów
Niedługo założę swój wątek ogrodow, gdzie już teraz serdecznie zapraszam Nie ukrywam, że będę liczyła na pomoc w planowaniu i doborze roślin, a w zamian obiecuję czerpać garściami wiedzę z Ogrodowiska, być bardzo wdzięczna i myśleć o Was za każdym razem, kiedy z tarasu będę podziwać swój ogród
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
justa35 18:26, 21 maj 2013

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies