Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 22:50, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
an_tre napisał(a)
Edytko ciemiernik śliczny
ma ładny kolorek, ja mam tylko białe
pozdrawiam
Witam serdecznie an tre dziękuję że do mnie zajżałas mam następną miłą znajomą super ,cieszę się że podoba Ci się mój ciemiernik widziałam białe i też bardzo mi sie podobały ,zajżę do Ciebie napewno dozobaczenia
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:30, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Edytko No tez tak mam, ze z ogrodu nie chce się wyjśc a ta pora roku jest najpiekniejsza bo i duzo zapachów w ogrodzie Kwitną bzy i konwalie więc szczególnie wieczorem cudowny zapach unosi się wokół A drzewko przycinaj jeżeli nie chciesz zeby się za mocno rozrosło. Czy tam w oddali to masz taką piękna kokoryczkę?Pozdrawiam cieplutko
byłam u Ciebie brak mi słów normalnie bajka jak Ty kochana to ogarniasz
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Nati 15:15, 17 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję ja taki lubię ogród perfekcyjny i ze ze względu również na to że nie zawsze mam czas i teraz już na pewno nie będę miała, aby przy nim pracować chociaż to uwielbiam, robię go takim aby zawsze był ładny bez względu na to ile mu czasu będę mogła poświęcić, a twój również jest piękny, duży i już dojrzały ja mam młodziutki ogród i wszystkiego się uczę może za parę lat będę chciała już mieć coś innego np. taki jak twój.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
eda 21:11, 17 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)
dziękuję ja taki lubię ogród perfekcyjny i ze ze względu również na to że nie zawsze mam czas i teraz już na pewno nie będę miała, aby przy nim pracować chociaż to uwielbiam, robię go takim aby zawsze był ładny bez względu na to ile mu czasu będę mogła poświęcić, a twój również jest piękny, duży i już dojrzały ja mam młodziutki ogród i wszystkiego się uczę może za parę lat będę chciała już mieć coś innego np. taki jak twój.
buźiaki lecą kochana jestes ppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ja dzisiaj atakowałam bonzaj i zjarałam plecy oczywiscie opcinałam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Nati 21:19, 17 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
to muszę zobaczyć efekt
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
eda 20:30, 18 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
witam kochani ogrodowicze u nas popadało i zmieniła się temperatura zzzzimno ale fajnie dla ogrodu akebia jeszcze taka piękna niebyła już czas na orliki azalia otworzyła oczka wejgele zapąkowały
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:37, 18 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tamaryszki pomału atakują biały różowy na pierwszym planie dziurawiec żółty żurawka
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 20:40, 18 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)
to muszę zobaczyć efekt
narazie to niema co oglądać trzeba trzymać kciuki i czekać na odrosty hehe
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:36, 21 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
kwiatowo kolorowo
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:41, 21 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
wejgele ruszyły
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies