Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

hanka_andrus 09:41, 15 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 10:02, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witam ponownie i nie wytrzymałam znalazłam moje bonzaj w młodosci , może podpowiecie mi co można by zrobić żeby niezepsuć tego bonzaj teraz a jakos upiększyć trochę duże rosnie boję się że jak tak zostawię to zajmie za dużo miejsca co wy na to czekam niecierpliwie na waszą pomoc kochani
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 10:06, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)

witam z rana Hanusiu piękne niezapominajki wdzięczne to kwiatki prawda same dbają o siebie pozdrawiam Hanus powiedz proszę czy ten mój link jest już dobry?
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
danuta_szwajcer 13:51, 15 maj 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Edytko No tez tak mam, ze z ogrodu nie chce się wyjśc a ta pora roku jest najpiekniejsza bo i duzo zapachów w ogrodzie Kwitną bzy i konwalie więc szczególnie wieczorem cudowny zapach unosi się wokół A drzewko przycinaj jeżeli nie chciesz zeby się za mocno rozrosło. Czy tam w oddali to masz taką piękna kokoryczkę?Pozdrawiam cieplutko
____________________
Liliowo i kolorowo:)
zawitka 14:24, 15 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Hej Edytko ! Ależ u Ciebie kolorów jest się czemu przyglądać i z sekatorkiem trochę biegasz Super z Ciebie ogrodniczka i nie diwię się ze nie chcesz do domu iść Pozdrawiam serdecznie i witaj wsród zakręconych
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nati 21:47, 15 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
witam serdecznie u mnie wszystko się zaczyna rozrastać aż niechce mi się wieczorem isć do domu też tak macie ? dobrze się u siebie czujecie ja cieszę się ,że mogę się z Wami tym podzielić pozdrawiam

pieknie ogród wygląda jako całość, dużo masz fotek ja też muszę porobić, nie mam narzie czasu ale zbiorę się w tym tygodniu
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
an_tre 21:58, 15 maj 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)

Edytko ciemiernik śliczny
ma ładny kolorek, ja mam tylko białe
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
eda 22:26, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Edytko No tez tak mam, ze z ogrodu nie chce się wyjśc a ta pora roku jest najpiekniejsza bo i duzo zapachów w ogrodzie Kwitną bzy i konwalie więc szczególnie wieczorem cudowny zapach unosi się wokół A drzewko przycinaj jeżeli nie chciesz zeby się za mocno rozrosło. Czy tam w oddali to masz taką piękna kokoryczkę?Pozdrawiam cieplutko
Witam serdecznie dzięki za radę z drzewkiem muszę się za nie wziąć myslałam o przycięciu czubka kurcze nasadziłam dużo roslin i aż głupio niepamiętam wszystkich nazw czy ta kokoryczka to te liscie wysokie ja mówię na nią "przerosnięta konwalia Tak pięknie jest ,tak będzie aż zaczną się upały wtedy rosliny cierpią ale teraz jest pięknie u mnie zapachy kwiatów wieczorem i słychać żaby i ptaki z pobliskiego parku już zaniedbanego co prawda buźiaki pozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:30, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zawitka napisał(a)
Hej Edytko ! Ależ u Ciebie kolorów jest się czemu przyglądać i z sekatorkiem trochę biegasz Super z Ciebie ogrodniczka i nie diwię się ze nie chcesz do domu iść Pozdrawiam serdecznie i witaj wsród zakręconych
Witam serdecznie mamy do siebie kawał drogi zawitko piękny kwiatku bardzo się cieszę że Ci się u mnie podoba do ciebie też zaglądnę buźiaki lecą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:45, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)
Witam kochana narobiłam tyle zdjęć że nie mogłam się zdecydować które dodać czekam na Twoje kochana dzieło bardzo lubię do ciebie zaglądać dla mnie to jestes perfekt ja to dzikusek Natalus kwiatki dla CIEBIE
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies