Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród przy potoku - reorganizacja, projekty.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy potoku - reorganizacja, projekty.

brysia 21:10, 10 wrz 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Dzięki że zajrzałaś. Rozchodnik kiedyś wyląduje bardziej z przodu, ale teraz klonik jest o połowę mniejszy (miał ciężkie przejścia i ledwo dyszy), jak podrośnie to przesadzę.

Podoba mi się pluskwica, ale w tym rogu musi być coś o białych liściach, co cały rok będzie rozjaśniać, nie tylko w okresie kwitnienia, poza tym to musi być coś wysokiego, na krzew jest tam mało miejsca. Parzydła leśne w tym ogródku mam już dwa.

Co do kuleczek to w którym miejscu byś je widziała?

Lawenda nie jest koło żurawek. Ale nie wykluczam przeprowadzki tych czerwonych żurawek, tyle że to dopiero wiosną, jak się ukorzenią, bo z dwóch kępek zrobiłam cztery.
Hosty też tam posadzę i paprocie, ale to na wiosnę.

Ten kącik robię trochę dla teściowej, to jest jej ławeczka (kupiliśmy jej na 70-tkę) i uwielbia siedzieć pod stodołą, kocha kwiaty, dlatego zależy mi, żeby była tam kolorowa kwitnąca rabata.
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
brysia 21:15, 10 wrz 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Ta krzewuszka Monet też mi się podoba, ale jest niska, a ja się zapieram kopytami przy czymś wysokim. Ciekawe czy są takie na pniu?
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
kasiek 13:13, 11 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
szczepione jest wierzba hakuro nishiki, trzmielina o białoobrzeżona i klon polny Carnival. Rozjaśń też bylinami barwinkiem variegata, dąbrówka variegata, srebrną żurawką, biała trzmieliną i białymi turzucami. Zurawki zostaw bo swietnie pasują.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies