Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Szukam pomysłu na urozmaicenie ogrodu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Szukam pomysłu na urozmaicenie ogrodu.

krystian_woz... 10:48, 09 cze 2013

Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1
Witam, jestem nowy na forum i prosze o wyrozumiałość. Mam prośbę do wszystkich doświadczonych ogrodników. Poniżej wrzucam kilka zdjęć mojego ogrodu oraz tarasu. Bardzo proszę o porady na temat obsady rabaty oraz tarasu, jakies ciekawe pomysły dotyczące dekoracji, planuje też wprowadzić jakieś elementy wodne.









Gardenarium 10:50, 09 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wklej zdjęcia, o już są
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 12:36, 09 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam na Ogrodowisku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 12:51, 09 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wszystko jest jednolicie zielone, pierwsza rada - posadź rośliny w innych odcieniach, purpurowe drzewa (buki kolumnowe, śliwy wiśniowe, śliwę dziecięcą, judaszowca), potem byliny np. kolorowe żurawki po kilka sztuk co najmniej jednej odmiany, jakieś formy na pniu np. Picea pungens 'Glauca Globosa" na pniu. da niebieski kolor. Trawy miskanty np. biały Variegatus i żółtą Hakonechloa macra.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies