Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witajcie w tym pięknym kwiatowym świecie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w tym pięknym kwiatowym świecie:)

Kathia3 09:05, 17 cze 2013

Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 9
Witajcie!
Bardzo się cieszę, że do Was trafiłam -całkiem przypadkowo.Czasami przypadki są zaskakujące
Mam zamiar u Was zagościć na tak długo jak to tylko możliwe.
Więc kochani moi mili seredcznie z całego serducha Was Witam w ten pierwszy dzień tym pięknym różanym tortem, który stworzyłam całkiem niedawno na roczek synka

Witajcie!


Uploaded with ImageShack.us
Karola 07:55, 18 cze 2013


Dołączył: 16 kwi 2013
Posty: 45
Witaj tort piękny! I te różeeee
____________________
Ogród Karoli
margi 07:59, 18 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Witaj w świecie ogrodomaniaków tort wygląda ślicznie zapewne też tak smakował.Czekamy na relacje ogrodu Pozdrawiam
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Kathia3 10:05, 18 cze 2013

Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 9
Witam Was jeszcze raz
No mój ogród wymaga wiele do życzenia z tego względu, że w tamtym roku kupiliśmy mieszkanie, a ogród był strasznie zaniedbany i zarośnięty, zdążyliśmy pousówać niepotrzebne rzeczy i posadzić kilka roślinek, czeka nas wyrównywanie terenu i dopiero później będę mogła się pochwalić, ale póki co też wstawię kilka zdjęć żeby pokazać jak teraz królujemy Dltego też z Wami jestem, żeby się doradzić i podpatrzeć jak dbacie o swoje cuda.
Tortowe róże są łatwe do wykonania, a efekt dają piorunujący Cieszę się, że Was ujęły
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies