Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SPA DLA OGRODU - PROSZE POMOCY!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

SPA DLA OGRODU - PROSZE POMOCY!!!

madziula23 20:33, 21 cze 2013


Dołączył: 24 kwi 2013
Posty: 49
Witam forumowiczow serdecznie
A oto zaprezentuje swoj przedogrodek, ktory przygotowalam na zasadzenie. Bylo w nim ogromnie duzo pracy az czasami watpilam, ale juz pomalu widac efekty kiedy zostal wkopany plotek
Przed


I po


Jestem na etapie planowania posadzenia iglakow i krzewow Oto moj skromny plan

Zaznaczylam w nim żółtą rożę na pniu, poniewz ja kocham i bardzo bym chciala ja miec w miejscu kolo slupka przy ktorym sa bloczki, i tu jest problem. Podzielilam moj plan na dwie strefy
1) strefa w ktorej slonce swieci od godziny 12 do 16 poniewaz saslania dom sasiadow i wydaje mi sie ze roza moze miec malo slonca
2) strefa gdzie slonce swieci w godzinach 9-11 i 12 - 18
Wystawienie jest wschodnie i do godziny 12 nie ma slonca przez moj dom.
Chcialabym sie dowiedziec czy warto ja sadzic? Czy moze posadzic roze do polcienia? Prosze o rade jezeli znacie takie gatunki do polcienia biale albo zolte
Gardenarium 11:45, 23 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja mam róże pienne Pilgrim. Są sliczne, ale z zimowaniem róż piennych będą problemy więc zależy w jakim rejonie mieszkasz i jaka będzie zima i mrozy.



Z dużych róż polecam polską odmianę Chopin.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies