Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Nielegalne reklamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Nielegalne reklamy

Debra 10:34, 05 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Gardenarium napisał(a)
Można ale bez przesady, jak musimy się czymś podeprzeć czego u nas nie ma, ale nie żeby teraz za każdym razem linkować do ww strony



Jednym słowem można, ale z ostrożna )))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
wojt_o 19:58, 07 lip 2013

Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1
Dlaczego mój wątek został usunięty? Przecież nie użyłem żadnego zabiegu marketingowego w celach reklamy .. ujawniłem że jestem producentem donic gdyż zarzuciła mi Pani że "kradnę" zdjęcia ze strony producenta, więc uczciwie ujawniłem się a zdjęcie to użyłem tylko i wyłącznie żeby rozwiać wątpliwości co do kształtu donicy. Nie podałem ani linku do mojej strony jako producenta, ani ceny ani nic innego co mogło by zasugerować to, że chce donice promować. Jest to bardzo nie w porządku.
Gardenarium 21:42, 07 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
O tym co usunąć, a co nie, decyduje właściciel portalu lub administrator i nie musi się tłumaczyć. To bardzo ciekawe, zakładać wątek, żeby dyskutować o swojej produkcji. Wklejam sobie produkty i co o tym sądzicie, a jeśli ktoś jest zainteresowany to piszę pw i mam klienta. Kurczę litości po prostu. Proszę legalnie wykupić reklamę u admina i nie ma sprawy. No i oczywiście jestem niewinny, nic nie chciałem promować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
LadyR 17:46, 11 sie 2014


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Nie wiem gdzie mam to napisać, bo poniekąd to reklama, ale nie mnie tylko szkółki państwa Szmitów w Pęchcinie. Byłam tam dzisiaj przejazdem i pytałam o tojeść purpurową, ale jej nie było. Rozmawiałam z miłą panią i wymsknęło mi się, że ta roślinka jest rozreklamowana na Ogrodowisku.

Pani jak usłyszała o Forum, że do niego należę zapewniła mi zakupy po CENACH HURTOWYCH. Było to bardzo miłe i oczywiście więcej kupiłam. Polecam zakupy w tej szkółce, bo duży wybór odmian i gatunków, zdrowe rośliny i miła obsługa.
____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
frezja 17:05, 25 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Mam problem z logowaniem do swojego konta.Reklama nachalnie uniemożliwia mi to... czy ktos ma tak jeszcze??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 11:03, 28 lut 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie mam tak, to nie nasza wina, a wina ustawienia w Twoim komputerze, zapytaj kogoś i niech ci wyłączy poi prostu reklamy. Albo napisz konkretnie do admina co i jak się dzieje i co uniemożliwia. Czy to jest reklama zasłaniająca? że wjeżdża na ekran i zasłania? My takich reklam nie mamy i nie pozwalamy na to.

admin

https://www.ogrodowisko.pl/wiadomosci/new?user_id=1
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies