Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowe Rabaty Martek

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowe Rabaty Martek

monteverde 13:52, 01 lut 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marta ten rok będzie dla Ciebie łaskawy, wszystko się ułoży i będziesz zadowolona, a do ludzi wychodź, bo samotność to nic dobregomiłego weekendu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
rozajerycha 18:28, 01 lut 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
viva napisał(a)
Trzymaj się Martuśka Wszystkiego dobrego,


Trzymam się ,dziękuję Vivciu
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 18:36, 01 lut 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
irena_milek napisał(a)


Tylko nie spokorniej za bardzo, bo to juz nie będziesz Ty


Miła Ty Moja nic nie wskazuje na to,że się zmienię ))))))))))
Tak naprawdę to chyba trzeba mocno dostać po głowie,żeby się ocknąć, wydawało mi się wcześniej,że wszystko można przetrwać dla ... i warto... Pewnie warto,ale kiedy wali się głową w mur to szkoda głowy
Ważne,żeby z tej lekcji wynieść wnioski,zapomnieć co złe i być otwartą na przyszłość.
Jeszcze jednak to potrwa.
Pozdrawiam Cię Irenko.

____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 18:41, 01 lut 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Sebek napisał(a)


Ucz się pokory, ale również asertywności - bo Ci na głowię nasr...ą.... Lajf is brutal Sebuśkam


Sebuś dawno mi narobiono,nie dawałam tylko sobie tego rozmazać.
Z pokorą czekam na finał jak będę musiała pokażę,że promocja na dobroć się wyczerpała.
Bardzo lubię jak mnie stawiasz do pionu )))))
Pozdrawiam.
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 18:47, 01 lut 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
monteverde napisał(a)
Marta ten rok będzie dla Ciebie łaskawy, wszystko się ułoży i będziesz zadowolona, a do ludzi wychodź, bo samotność to nic dobregomiłego weekendu


Aniu chyba razem z Irenką wczytujecie się w horoskopy )))))))))
Napisałabym coś ,ale nie mogę bo wszystko jest w toku ))))))))))))))))
Aneczko ja wychodzę codziennie i mimo komórek zauważyłam,że nadal ludzie w sklepach czy autobusach otwarci na rozmowy. Gorzej wygląda sytuacja młodych słuchawki w uszach i nic ich nie rusza.Biedne pokolenie ...

Ściskam mocno i dziękuję za pięknego kwiatucha
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
bociek 18:49, 01 lut 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Martek, nie umiem Cie pocieszyc, ale napisze tak: kilka lat temu przezylam ciezkie chwile, otarlam sie o depresje, ale - nie bez walki z sama soba - udalo sie wygrzebac z dola. Bedzie dobrze, zobaczysz, tylko daj sobie czas. A ja Ci zycze, zeby udalo Ci sie zamknac tamte drzwi i z radoscia otworzyc nowe. Niebo sie wypogodzi a slonce bedzie swiecilo tylko dla Ciebie

Sciskam

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
rozajerycha 18:58, 01 lut 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
bociek napisał(a)
Martek, nie umiem Cie pocieszyc, ale napisze tak: kilka lat temu przezylam ciezkie chwile, otarlam sie o depresje, ale - nie bez walki z sama soba - udalo sie wygrzebac z dola. Bedzie dobrze, zobaczysz, tylko daj sobie czas. A ja Ci zycze, zeby udalo Ci sie zamknac tamte drzwi i z radoscia otworzyc nowe. Niebo sie wypogodzi a slonce bedzie swiecilo tylko dla Ciebie

Sciskam



Bociuś przyleciałaś !!!
Kochana jeszcze się trzymam i depresji nie daję,ale nie można wejść w stan ekstazy kiedy "zabawa" trwa )))))))))))))))))) To byłoby znowu wykolejeniem.Swoje człowiek musi przejść i basta.Jak Sebek ,młody człowiek słusznie zauważył życie jest brutalne i czasami każdy zmierza się z czymś niesympatycznym w życiu.
Coś Ci powiem,a właściwie wszystkim moim znajomym.Nie raz myślałam sobie,że to,że znalazłam się przeszło 3 lata temu na ogrodowisku to nie przypadek.Dużo ludzi wierzy,że w zyciu nic nie dzieje się z przypadku i moja tu obecność ,obcowanie z fantastycznymi ludźmi też jest jakimś błogosławieństwem .
Tak to czuje i nie ściemniam odczuwam tyle pozytywu płynącego z tych znajomości,że trzeba mi wierzyć . Bez wazeliny ,serio ))))))))
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
bociek 19:03, 01 lut 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Nie ma przypadkow, wszystko dzieje sie po cos
A Ogrodowisko to enklawa, spokojna przystan Z cudownymi ludzmi
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Matka 20:05, 01 lut 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Czuwa nad Tobą Opatrzność...ot co
____________________
U Matki
Matka 20:06, 01 lut 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Dawaj lepiej jakiś avatar bo Cię nie widzęjak do ściany gadam
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies